- Aborcja najczęstszą przyczyną śmierci na świecie
#1
Nie wiem czy znacie tą stronę. Tu podają w czasie rzeczywistym ciekawe statystyki. Między innymi ile ludzi mamy na świecie, ile się urodziło, ile zmarło etc.

http://www.worldometers.info/


https://www.wsensie.pl/polska/31624-abor...mln-dzieci


Według tej strony pomiarowej w 2018 r. z powodu aborcji usunięto prawie 42 mln dzieci na całym świecie i była to najczęstsza przyczyna śmierci. Nie bardzo chce mi się spierać czy to co znajduje się w brzuchu kobiety to dziecko czy jakiś tam zlepek komórek, niedookreślone żyjątko.
Odpisz
#2
"Nietypowy protest nauczycieli. Będą stawiać najwyższe stopnie wszystkim uczniom

Nauczycielski ruch "czerwonych długopisów" - zainspirowany "żółtymi kamizelkami" - rozpoczął nietypowy protest we Francji. Należący do niego pedagodzy przestali poprawiać pisemne sprawdziany, testy i kartkówki - będą z góry stawiać uczniom najwyższe stopnie. Protestujący nauczyciele żądają w ten sposób wyższych płac i lepszych warunków pracy."

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ni...Id,2770814

(08 Sty 2019, Wto 11:19)Supa napisał(a): Nie bardzo chce mi się spierać czy to co znajduje się w brzuchu kobiety to dziecko czy jakiś tam zlepek komórek, niedookreślone żyjątko.

Ale rzucasz takim nonsensownym zlepkiem słów jak "usunięto 42 mln dzieci" (dzieci, wtf?), "aborcja była najczęstszą przyczyną śmierci", po co? Jeśli już bierzemy pod uwagę wszystkie "żyjątka" to może znajdź statystyki ile bakterii rocznie ginie, na pewno liczba będzie dużo wyższa a tym samym te 42 mln mogą się schować.
Odpisz
#3
Śmierci istot ludzkich. Nie wiem czy ktoś liczy i czy w ogóle jest w stanie policzyć śmierci bakterii i innych żyjątek. To drugie stwierdzenie użyłem jako alternatywne, jak kto woli. Właśnie dlatego że jedni upierają się że to jest dziecko a inni że płód i nie wypada go tak nazywać. Niech będzie że użyte sformułowania tam przeze mnie są bezsensowne.
Odpisz
#4
Liczby aborcji też nikt nie jest w stanie policzyć, to jedynie szacunki. Nie rozumiem co ma liczba płodów do śmierci ludzi, płód nie jest człowiekiem, więc to zupełne mieszanie statystyk. Już lepiej byś ujął przyczyny śmierci wszystkich krów czy owiec, one mają większą świadomość niż płód ludzki. A jaka byłaby główna przyczyna ich śmierci to akurat się łatwo domyśleć...

***

https://www.facebook.com/TrulyMind/posts...403454581/
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chrześcijanie najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie dziewczyna z naprzeciwka 0 29 05 Cze 2019, Śro 14:00
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Rewolucja neolityczna przyczyną braku czasu? dziewczyna z naprzeciwka 6 138 22 Maj 2019, Śro 11:56
Ostatni post: BlankAvatar
  Przyczyną ekstremizmu jest islam, a nie Zachód dziewczyna z naprzeciwka 0 33 09 Maj 2019, Czw 15:38
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Przyczyna autyzmu odkryta? dziewczyna z naprzeciwka 5 312 03 Lut 2019, Nie 16:38
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Kto jest obecnie najlepiej zarabiającym youtuberem na świecie Supa 0 61 04 Gru 2018, Wto 10:52
Ostatni post: Supa


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.