- Akcja "Fobiki na języki"
#1
FOBIKI NA JĘZYKI

Drogie Panie, drodzy Panowie, na forum pojawił się ostatnio pomysł, by poćwiczyć języki obce poprzez internetową konwersację głosową. Wielu z nas wyraża pewne - mniejsze lub większe - zafascynowanie językami obcymi, ale brakuje nam motywacji, jak ze wszystkim. Co Wy na to, abyśmy się wzajemnie motywowali i ćwiczyli nasze umiejętności językowe. Jeżeli już takie posiadacie, to super, cieszymy się, będziecie mogli pomóc sobie i innym w nauce. Jeżeli jednak jest inaczej, zmotywujemy się i nauczymy się razem nowego języka. Zainteresowani? No to zapraszam do następnego akapitu.

Kochana @halala sprowokowała mnie do otworzenia kilku grup językowych w komunikatorze Skype. Każda grupa stworzona jest do nauki i konwersacji w konkretnym języku. Będziemy zaczynać od posługiwania się nim w piśmie, z czasem chętnie przejdziemy na konwersacje głosowe. Oczywiście nie jest koniecznością pisanie tylko w owym języku. Piszcie po polsku, jeżeli nie czujecie się na siłach. Możemy się tam wymieniać materiałami, artykułami, ćwiczeniami, utworami w danym języku. Fajnie by było, gdybyśmy stworzyli taką luźną i bezstresową grupę wsparcia, w której nikt nie będzie się czuł gorszy, ale właśnie jeszcze bardziej zmotywowany. Jeżeli macie jakieś pomysły dotyczące projektu, piszcie w postach poniżej, może uda nam się udoskonalić i poszerzyć tę szczątkową ideę. 

Na podstawie języków, które wymienialiście w swoich postach w temacie 'Kącik językowy" oraz tego, co mi się wydawało, stworzyłem 27 grup językowych, do których linki znajdziecie poniżej:
Polski: https://join.skype.com/ggWhT5cX4BTu (dla osób, które mają taką potrzebę, by poćwiczyć język polski)

Jeżeli powyżej brakuje języka, którego z chęcią byście chcieli się nauczyć, to śmiało piszcie w komentarzu, a taka grupa powstanie. Zdaję sobie sprawę, że większość z grup pewnie nie wypali, ale będą one sobie tutaj wisieć w razie czego. Ponadto, gdyby któryś z powyższych linków prowadził do złej grupy, dajcie znać w komentarzu.

Co o tym wszystkim myślicie? Jesteście gotowi na rozwijanie swoich umiejętności językowych w fobicznym gronie? Czy może wydaje Wam się, że jest to porywanie się z motyką na słońce? Dajcie znać w komentarzu. Życzę miłego dnia.

Regulamin grup:
1. Zachowujemy kulturę osobistą, słowną etc. Nie przeklinamy, nie obrażamy się nawzajem, nie wszczynamy awantur.
2. Nie zmieniamy nazwy ani obrazka grupy. Ułatwia to jej odnalezienie oraz zarządzanie.
(regulamin w budowie)

Z góry przepraszam, jeżeli okaże się, że moje adminowanie na powyższych grupach będzie pozostawiało wiele do życzenia. Życzę miłego dnia.
Pozostaw mnie 
W noc bezchmurną na jeziora dnie
Niechaj wiedzą o nas tylko tataraki
Nazywaj snem
Którym księżyc budził w fazie REM
Niechaj przed jutrzenką zatrze twoje szlaki
[-] 6 użytkowników polubił(o) wpis Szary:
  • Golden, ewl, Empty box, vesanya, halala, damiandamianfb
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spotted Fobiki ten zły. 16 908 17 Lis 2017, Pią 14:27
Ostatni post: Ketina


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!