- Ankieta: Wpływ temperamentu na motywację do uprawiania sportu do
#1
Mam nadzieję, że to właściwy wątek. Jeśli nie, uprzejmie proszę administrację o przeniesienie we właściwe miejsce.

W imieniu koleżanki zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety na potrzeby pracy magisterskiej. Notka od autorki ankiety:

Dzień dobry Nazywam się Katarzyna Herko i jestem studentką ostatniego roku psychologii Wydziału Zamiejscowego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Przeprowadzam badania dotyczące postaw wobec sportu. Udzielone przez Państwa odpowiedzi pozwolą na poszerzenie wiedzy na ten temat. W związku z tym proszę o wypełnienie poniższych kwestionariuszy, co nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Badanie jest anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Prosimy Państwa o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zamieszczone w kwestionariuszach. Dziękuję.

Link do ankiety

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Odpisz
#2
Ciekawe badania. Wypełnię ankietę, jeśli w zamian uzyskam wgląd do wyników   :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#3
@dziwożona , dziękuję za zainteresowanie tematem, poszło pw.
Odpisz
#4
Fajne, fajne. Może bym się pofatygowała wypełnić ankietę gdyby koleżanka sama się pofatygowała napisać posta na forum :v.
Odpisz
#5
Ja aktualnie uprawiam sport mam bardza duza nadzieje ze utrzyma mi sie motywacja , chodz dzis soe czulem bardzo dziwnie,napilem sie troche ale mysle ze bede dalej cwiczyl priotytetem jest teraz kupic suplementy potem obciazenie robie sobie silke prywatna hehe
Odpisz
#6
@Onigirinori, cóż za drobiazgowość. Odciążam kumpelę, robiąc jej drobną przysługę.
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.