- Antyszczepionkowcy - czy szczepienia są szkodliwe?
#1
Temat kontrowersyjny. Obecnie bardzo modny w Internecie jest hejt na antyszczepionkowców (im bardziej pociśniesz antyszczepionkowcowi tym bardziej jesteś zajebisty). Zainteresowało mnie to o tyle, ponieważ ostatnio często chodziłem sporo razy do przychodni dziecięcej rejestrować chrześniaka na szczepienia.

Z jednej strony zwolennicy, którzy uważają, że szczepienia to największe osiągnięcie ludzkości i nie mają zahamować aby prowadzić coraz więcej szczepień, przy czym ignorują fakt, że szczepionka szczepionce nierówna, że należy zawsze prowadzić przeciwwagę korzyści do efektów ubocznych. Z drugiej strony przeciwnicy, którzy niejednokrotnie w sposób bardzo ośmieszający rozum argumentują swój sprzeciw.

Odpowiedź na to pytanie nie jest taka łatwa. Będę tutaj wklejał co jakiś czas doniesienia i informacje na ten temat.

------

Na pierwszy ogień wyważona opinia samego lekarza dr Czerniaka. Można w skrócie powiedzieć, że uważa, że niektóre (bardzo mało!) szczepień jest przydatnych dla dzieci, ale dużo obowiązkowych szczepień jest niepotrzebnych lub nawet bardzo szkodliwych.

https://www.youtube.com/watch?v=6fVk2zHc6qs
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis dangerous:
  • towarzyski.pelikan, Niered
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.