- ASG Warszawa
#1
Witam,
Nie wiem czy piszę w dobrym dziale( najwyżej prosiłbym admina/moda o info jeśli będzie zły dział, z chęcią przeniosę temat).
Opiszę od początku   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Zaczęły się piękne wakacje, które miałem przeznaczyć w całości na naukę.
Ale wyszło tak, że już nie mogę się uczyć, za dużo tego i siedzę sam w domu.
Więc wpadłem na pomysł żeby założyć/dołączyć do grupy ASG.
Tutaj może opiszę dla nieznających tematu: ASG( air soft guns- repliki broni palnej strzelające plastikowymi kulkami, działają na zasadzie identycznej jak wiatrówki, na sprężone powietrze lub gaz).
Jeśli chcecie więcej poczytać, to zapraszam http://wmasg.pl/pl/articles/show/25 .
I teraz mam w związku z tym pytanie: czy ktoś z forum należy do jakiejś grupy lub( co nawet bardziej mi odpowiada) chciałby zacząć zabawę w to?
Piszę tutaj a nie na forum ASG, ponieważ sam mam fobie społeczną, a chciałem grać w drużynie z bratnimi duszami( na pewno doskonale wiecie o co chodzi).
Na razie nie kupiłem sprzętu, ponieważ jak nie ma z kim grać, to te repliki będą następnymi zabawkami leżącymi u mnie w piwnicy, także chcę mieć pewność że będę miał z kim grać.
Moje gg( już podawane na forum) 2573080, jakby coś jestem z okolic Wilanowa/Sadyby.
Pozdrawiam
kolejarz
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.