- Audycje radiowe.
#1
Na pierwszy ogień (czyli pod Waszą ocenę) pójdzie "dobranocka"-czyli audycja,która znaczy dla mnie bardzo wiele.Słuchałam jej od ok. 7 lat w najtrudniejszych momentach mojego życia oraz w tych nieco mniej trudnych. To,o czym w niej mówią nie leczy FS,lecz poprawia nastrój,"ładuje akumulatory" na tyle,ile się da.Treść samej audycji najlepiej odzwierciedla informacja umieszczona na stronie polskiego radia,która brzmi:

"W powodzi negatywnych zjawisk, opisów i zdarzeń, które docierają do nas,proponuję dwie godziny z dobrym nastawieniem, dobrym nastrojem, dobrymi wiadomościami i próbą dobrych rozwiązań w trudnych nawet sprawach. Pomocą służyć będą goście, którym udało się w życiu coś osiągnąć i psycholodzy. Te nie dobre informacje też znajda się w programie ponieważ nimi żyjemy i nas obchodzą, ale zostaną skomentowane i wytłumaczone przez psychologa.
Do Pańtwa dyspozycji nasz telefon, poczta elektroniczna oraz analogowa".

Audycja odbywa się w każdą noc-z niedzieli na poniedziałek,o godzinie 00.00-02.00,w programie trzecim polskiego radia ("trójki" można słuchać online pod adresem: http://www.polskieradio.pl/sluchaj/play.aspx?p=r3 ,tam też umieszczone są informacje na temat częstotliwości).Polecam i pozdrawiam    :Uśmiecha się:
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.