- Blokada kont na żądanie
#1
Od dziś nikomu nie blokuję kont. Jesteście naprawdę bezczelni, nie mam siły walczyć z plagą podwójnych, albo i więcej kont. Sami się rządźcie, jeśli nie umiecie się powstrzymać przed wchodzeniem na forum to nie moja sprawa. Po prostu się nie logujcie, poćwiczycie może przy tym trochę silną wolę.

Są np sytuacje że użytkownik chce mieć zablokowane konto, teraz, natychmiast, i jeszcze jest obrażony że reakcja taka powolna! Po czym wraca oczywiście pod innym nickiem, jak gdyby nigdy nic. Wszystkiego trudnym dniem się nie da wytłumaczyć.

Możecie do mnie nie pisać w tej sprawie, jak reszta administracji, nie wiem, być może się wypowiedzą.

Moim zdaniem należy blokady i zmiany nicka ograniczyć tylko do tych osób, które naprawdę tego potrzebują, a nie od widzimisię.

Uprzedzając pretensje - nie odblokowuję raz zablokowanych kont właśnie dlatego, że jest blokada, która nie była konieczna. Sami podjęliście taką decyzję, więc nie oczekujcie że będę skakała wokół kogoś "a może chcesz żeby Ci zablokować? Nie, oj biedny, to może Ci odblokować? Nie?? To może budyniek ugotować? Oj, już dobrze, ciiiiś..." Biedni nie jesteście, wystarczy mieć jedno konto i się go trzymać, jest to takie trudne, niewykonalne? Ja mam jakoś jedno od początku podobnie jak wielu innych sumiennych użytkowników (chwała Wam za to).

Jeden troll miał ponad dziesięć kont, pod jednym dostał się do działu ukrytego jako dziewczyna. Konsekwentnie ją udawał. Jeśli jakieś jego konto było odkryte dostawał bana. Dlaczego inni użytkownicy mieliby mieć pozwolenie na to, żeby sobie zakładać ileś tam kont? Bo są cierpiący i zagubieni, nie wiedzą co robią, to był impuls? Raczej dość konsekwentne działanie jak na impuls. Może ja też sobie założę i nadam admina, a potem będzie zdziwienie kto to w ogóle jest co mi ostrzeżenie dał?

Nie mam nic przeciwko różnym kryzysom, po prostu nie loguj się na forum, masz inny problem, ktoś Cię śledzi w internecie, jakiś konflikt, cokolwiek? Poradzimy. W przeciwnym razie nie ma blokady.

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  USUWANIE KONT Sugar 1 3 694 24 Cze 2018, Nie 11:40
Ostatni post: BlankAvatar


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.