- Boxing - czy warto według Was? 8)
#1
Witam! Od dłuższego czasu się zastanawiałem czy nie zapisać się do klubu na lekcje(czy sesje, jak to zwą w ogóle?). Powód posty podniesienie sobie samooceny(albo dać mi wreszcie odrobinę pewności siebie) tak zresztą mi się wydaje że może mi to pomóc. Żyje w środowisku osób o "wyjątkowych" zainteresowaniach. Może to za brzmieć jak podlizanie się albo pokazania swojej wartości lub innych rzeczy. Wpadło mi to jak poznawałem moich znajomych. Niemiłe uczucie kiedy słyszysz że ktoś się czymś zajmuje (zazdrość?), kiedy ty marnujesz czas. Bardzo dziwne uczucie. Może coś typu np. uświadomienia sobie że się robiło źle i że cały czas w te bagno drążysz. Pewnie się zastanawiacie co ja robiłem (albo nie zastanawiacie) odpowiem że nic wpadło pewne nałogi, które próbuję już zwalczyć od roku (z przerwami   :Stan - Uśmiecha się - LOL:) typu masturbacja (już mam małe objawy "przedawkowania"), przesiadywanie w tej samej pozycji przed komputerem (nienawidzę tego , ale traktuję to jako zajęcie na czas ,albo mówię że nie ma nic bardziej interesującego , albo nie mam kasy na inne zajęcia , jednym słowem wymówki.), złe nawyki żywieniowe (na początku października dobijałem 90kg ze wzrostem 185cm , ale jakoś wpływ znajomych i dziś ważę 81kg na stan dzisiejszy. Ta i czemu się nie cieszę się , że widać mi obojczyki i kanałek w miejscu kręgosłupa? Palant ze mnie i tyle. Tak samo tyczy się z treningami w domu, ale to inna nudniejsza bajka ) i inne mniej ważne.

Wracając zastanawiam się czy nie zapisać się do klubu (zaznaczam mieszkam na obrzeżach Warszawy ). Teraz mała rola dla Was:
co uważacie, czy warto się zapisywać i prosiłbym o wszystkie przemyślenia jakie z tym wiążecie czyli stereotypy, w miarę możliwości przeszłość z związana z Wami i sportami (nie koniecznie boxing).

Dziękuję za przeczytanie, może jest do zrozumienia i proszę o komentarze. Dobranoc!
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.