- Była i nie ma!
#1
Zarejestrowałam się tu jakieś 3 lata temu. Jak wam się chce, możecie pogrzebać i znaleźć moje stare posty. Należałam do tych ludzi, którzy wstydzili się nawet odpowiedzieć na "dzień dobry", nie mówiąc o jakiejkolwiek rozmowie.
Trafiłam do psychiatry. Dostałam seroxat. Rozpoczęłam terapię kognitywno-behawioralną. Na początku szło ciężko, z bólem uczyłam się najprostszych zachowań. Później stopniowo szło mi coraz lepiej. Po paru miesiącach stwierdziłam, że jestem zdrowym człowiekiem!
Niecały rok temu odstawiłam leki. I, jeżeli chodzi o moje lęki, NIC się nie zmieniło. Jestem całkowicie wolna od fobii. Nikt nie nazwałby mnie nawet nieśmiałą. Nie znaczy to co prawda, że jestem szczęśliwa, ale przynajmniej mam jeden problem z głowy.
Tak więc, do boju, fobicy! To naprawdę da się wyleczyć.

Dla zainteresowanych z Warszawy i okolic: http://www.cbt.pl. Dr Artur Kołakowski.
Odpisz
#2
Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Ci sukcesu   :Stan - Uśmiecha się: Bo niewątpliwie wyjście z FS jest sukcesem.
Mam nadzieję, że będziesz chciała i uda Ci się pokierować ludzi, którzy chcą sobie pomóc.

Powodzenia   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz
#3
wow - niesamowite też tak chcę!
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.