- Cała historia islamu jest historią podboju
#1
- mówi Egipcjanin mieszkający w Niemczech.

"Islamski ekstremizm i terroryzm wypływają z samego “sedna islamu” – z jego tekstów, jego historii podbojów, jego założyciela i jego ideologii.

Egipsko-niemiecki intelektualista, Hamed Abdel-Samad mówił w austriackiej telewizji:
Nienawidzą demokracji, walczą przeciwko demokracji, ale korzystają z naszej demokracji przeciwko nam, żeby rozbudować swoją infrastrukturę, a także, żeby nas zabijać.

Krytykuję człowieka, który nie żyje od 1400 lat. Był żonaty z 13 kobietami. Prowadził 80 wojen w ciągu ostatnich ośmiu lat swojego życia. Brał kobiety jako jeńców wojennych – dlaczego oświecony człowiek w XXI wieku miałby nie krytykować tego człowieka? Dlaczego zasługuje on na ochronę przed krytyką? Proszę pójść do dowolnego schroniska dla kobiet w Austrii lub Niemczech i zobaczyć, kto jest w nich większością. Proszę przeczytać badania o kobietach popełniających samobójstwo i zapytać siebie, dlaczego muzułmanki kobiety popełniają samobójstwo dwukrotnie częściej niż niemuzułmanki.


Przyczyną jest zawsze brak wolności."


https://euroislam.pl/cala-historia-islam...a-podboju/
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hatak.pl i jego twórca- smutna historia Supa 1 226 29 Sty 2019, Wto 9:47
Ostatni post: BlankAvatar


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.