- Co zrobić żeby się odczepiła?
#1
...
Odpisz
#2
emilly napisał(a):Od jakiegoś czasu taka dziewczyna latała za mną (nie tylko),

A co to za dziewczyna w ogóle? Swoją drogą to ona chyba jakaś psychiczna jest <bo mam wyobrażenie rozchichotanego jacka n., który biega dookoła ze swoim uśmieszkiem a la gremlin> I jak postąpiły te inne osoby, za którymi "latała"?
Odpisz
#3
Inni coś jej powiedzieli, że to nie jest śmieszne itp. albo zignorowali, chociaż aż ich roznosiło. Myślę, ze się do mnie szczególnie przyczepiła, wyczuła, że jestem słaba psychicznie. A ja "nie umiem" mówić i właśnie tak reaguję.
To taka dziewczyna z klasy, co myśli, że jest metalówą jak założy bransolekę z ćwiekami, lubi się bić. Dzisiaj jak powiedziałam, że się już zemściła za tego liścia (to już inna historia), to powiedziała, że "jej zemsta trwa całe życie". Ogólnie jest niedojrzała psychicznie. Najczęściej się wydziera "Frania, leci!(?)"
Odpisz
#4
Powiedz jej "fajna nie jesteś dziewczynko,a jeśli ktoś ma ci walnąć 2x mocniej to jestem ja  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:"
albo udawaj że ciebie to nie bawi tzn udawaj zgaszoną kiedy jej "odpierdala". Znam takie typki, uspokoją się gdy nie mają publiki  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#5
skoro jest taką wielką fanką metalu, to powiedziałabym jej mniej więcej coś takiego: "wracaj do swojej kwatery (na cmentarzu) wpieprzać koty, a mnie zostaw w spokoju" tylko tak, żeby wszyscy słyszeli! a później zignorowałabym jej zachowania. ogólnie byłabym w słowach bardziej agresywna, rączki trzymałabym przy sobie, natomiast to zależy też od Ciebie- czy będziesz w stanie się w taki sposób obronić, czy dasz radę. bo na mnie akurat takie zachowania ludzi, bezpośrednio, jawnie chamskie działają stymulująco- dodają mi odwagi blahah... a jakby się za mną darła to odpowiadałabym, że też ją kocham. później znowu ignorowała... Ona chce podbudować chyba swoje ego w ten sposób i niestety Ty "masz jej w tym pomóc". Wiem, że to co napisałam <sposób w jaki zachowałabym się> jest niedojrzały, ale do niektórych ludzi racjonalne argumenty nie trafiają. wiesz, z głupim się nie dogadasz  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#6
hmmm no to skoro burzy święty spokój fobiczki i się prosi o oberwanie, a mało tego wolisz konkrety niż upominać to ja proponuje zamiast liścia to tym razem tak prostując rękę od dołu małe jebut w nos z zaciśniętej pieści jeżeli jest silniejsza to szybko popraw jeszcze raz z lewej ręki.
Odpisz
#7
julka napisał(a):wiesz, z głupim się nie dogadasz
ale warto się trzymać blisko bo głupi ma zawsze szczęście : )

julka napisał(a):skoro jest taką wielką fanką metalu
Ta wielka fanka metalu, pewnie raz usłyszała kawałek SOAD'u / albo jednego kota zjadła i uważa się za metalowca  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

Teraz trochę poważniej nie jestem zwolennikiem wybuchania złością i obrażania, ale to nie znaczy że nie jest to skuteczne  :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#8
/ albo jednego kota zjadła i uważa się za metalowca  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
\ hahaha
nie chodzi mi o wybuchanie złością, ja raczej robiłabym to z uśmiechem na twarzy, więcej sarkazmu  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
i ciasteczkowy nie myśl, że Cię nie prześladuję  :Stan - Zastanawia się: <przypadek, że pisałam pod Twoimi postami w różnych tematach>
Odpisz
#9
...
Odpisz
#10
Zastanawia mnie, jak by zareagowała, gdyby wyjąć dłoń ozdobioną kastetem. ;]
Odpisz
#11
Te rozmyślania nad rozwiązaniem siłowym mnie rozbiły  :Stan - Uśmiecha się - LOL: Atakując kogoś dajemy mu do zrozumienia że daliśmy się sprowokować. Fizyczne rozwiązania zostałbym na ostateczność lub w obronie (zawsze trzeba się bronić moim zdaniem, dla własnego komfortu psychicznego). Możliwe że dziewczyna jest trochę niezrównoważona albo odbija sobie dzieciństwo. Kto wie czy nie jest jakąś masochistką, różne zboczenia chodzą po świecie. Może lubi być bita, ból, lub zwracać w ten sposób na siebie uwagę.

Ignorowanie, obojętność zabija praktycznie wszystko. Staraj się nie okazywać ani strachu, ani złości, nie poświęcaj jej swojej uwagi. Rzuć krótkim tekstem że jest nudna, denna, góra jeden wulgaryzm oznaczający 'odejdź' - bez zbędnych emocji, nienawiści, jak do powietrza, ze znduzeniem w głosie. Działaj konsekwentnie. Ludzie nienawidzą obojętności w swoim kierunku, coś się może zmieni. Na początku może szukać Twoich granic, chcąc Cię przetestować, ale z czasem się znudzi, gdy nie będzie efektu.
To jedna z możliwości, często tak bywa, choć kto wie jak jest w tym wypadku. Masz pewnie czas, próbuj różnych rzeczy.

I najważniejsze, ile macie lat, do której klasy chodzicie? To może coś wyjaśnić. Jeśli gimnazjum, to zbiór dzieciaków w najtrudniejszym wieku - wiele by wyjaśniało odnośnie 'pokazywania się'. Jeśli szkoła ponadgimnazjalna, to bardziej problemy z dojrzałością tej dziewczynki.
Odpisz
#12
yhy. wstyd sie przyznać, ale mnie terroryzowała dziewczyna w 1 kl średniej. i na nią żaden tekst nie działał, co najwyżej mogła go (i mnie) wyśmiać, a jeszcze miała ludzi za sobą. nic nie mogłem zrobić.
Odpisz
#13
emilly napisał(a):Od jakiegoś czasu taka dziewczyna latała za mną (nie tylko), ciagle darła sie do ucha, robiła różne rzeczy tylko żeby mnie sprowokować. No i udało sie jej. Jak zaczęła sie raz drzeć to jej walnęłam z liscia (to już druga osoba  :Stan - Różne - Zaskoczony:ops: ). Teraz, od dłuższego czsu znowu robi to samo, może nawet jeszcze bardziej mnie prowokuje. Raz się jej zapytałam o to, co ona tak wogóle odwala, powiedziała, że prowokuje mnie żebym znowu jej dała z liścia i wtedy ona odda mi 2 x mocniej. Wiem, że dawanie w twarz jest nie w porządku, ale ona mnie prowokuje, żeby miała się potem do czego doczepić. Tylko, że ona też się zachowała nie w porządku, czasami nie mogę z nią wytrzymać, wyczerpuje mnie emocjonalnie. I w dodatku myśli, że jest jakimś metalowcem  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Wiem, ze to trochę głupie, ze się tu żalę. :Stan - Niezadowolony - Przewraca oczami:
Jak Wy byście zareagowali na moim miejscu?
Walnij jej z łokcia  :Stan - Uśmiecha się: http://www.youtube.com/watch?v=3dKt0wuW9z8
Odpisz
#14
Jesteśmy w gimnazjum, wątpię, że miała trudne dzieciństo, pochodzi z dość "dobrego domu".
Odpisz
#15
...A jak z pięści, pamiętaj aby mieć prosty nadgarstek - dłoń ma być przedłużeniem ręki w jednej linii. Ograniczy to kontuzje nadgarstka, przeniesie naprężenie uderzenia na kości przedramienia - znacznie wytrzymalsze - i będzie silniej. Jak dołożysz do tego skręt w biodrach, by wypchnąć rękę masą ciała, efekt będzie lepszy. Nie obijaj oczu, nos jest kruchy i bolesny, albo szczęka - łatwo wybić ją z zawiasu, boli jak cholera.
Najlepiej poćwicz na miękkiej boazerii jeśli masz na ścianie. Najpierw delikatnie, staraj się kontrolować ruch. Później trochę mocniej, ale nie przesadzaj, bo krzywdę sobie zrobisz, ściana zawsze wygra.
Nie szarp się w zapasach, nie przytulaj - szczególnie jeśli jest cięższa, nie ciągnij za włosy - bij po prostu. Możesz dorzucić kopnięcie od boku w kolana. Są miękkie, łatwo się zegną i przewrócisz rywala. Poza tym łatwo obić takie odstające kości, bodajże strzałkowe? przy kolanie, bardzo boli, czasem nie można jakiś czas chodzić. Przejdziesz do dosiadu jak się przewróci - tyłkiem na jej brzuchu, nogi z obu stron, zapytasz czy wystarczy - jak dalej będzie się rzucać, dobijesz kilka ciosów z góry na nos i szczękę.


I nie traktuj tego postu jako edukacyjnego, to satyra na rozwiązania siłowe  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:


Ludzie, opanujcie się, do czego my dążymy!  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
Odpisz
#16
Właśnie, ja nie chcę się z nią bić.
A tak wogóle to dzisiaj jakaś taka spokojna była.
Odpisz
#17
a w której klasie gimnazjum? w gimnazjum też tak miałam z takimi "dziewczynami" <jeżeli można tak nazwać tłustą, pomarańczową platynową blondynę  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko: i jej równie urodziwe psiapsióły> o dwa lata starszymi, ja na nie nie zwracałam uwagi, były dla mnie jak powietrze, bo wychodziłam z przekonania, że ignorowanie to najlepszy sposób, jednak teraz mam trochę bardziej "wyparzoną gębę". ale jeżeli to gimnazjum to sądzę, że Twoja prześladowczyni sama za bardzo nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi, albo, że akurat Ty jesteś słaba psychicznie, zatem jednak zignorowanie tej narwanej nastolaty będzie jak najbardziej ok.  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#18
julka napisał(a):a w której klasie gimnazjum? w gimnazjum też tak miałam z takimi "dziewczynami" <jeżeli można tak nazwać tłustą, pomarańczową platynową blondynę  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko: i jej równie urodziwe psiapsióły> o dwa lata starszymi, ja na nie nie zwracałam uwagi, były dla mnie jak powietrze, bo wychodziłam z przekonania, że ignorowanie to najlepszy sposób, jednak teraz mam trochę bardziej "wyparzoną gębę". ale jeżeli to gimnazjum to sądzę, że Twoja prześladowczyni sama za bardzo nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi, albo, że akurat Ty jesteś słaba psychicznie, zatem jednak zignorowanie tej narwanej nastolaty będzie jak najbardziej ok.  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

W pierwszej.  :Stan - Niezadowolony - Przewraca oczami:
Jesteśmy w tym samym wieku. Tylko tak trochę głupio, ona mi się drze w ucho, a ja nie reaguję. Czuję się w takich sytuacjach jakaś taka słaba i spada strasznie moje poczucie własnej wartości, jeśli wogóle takie coś posiadam.
Odpisz
#19
Jadę do twojej szkoły robisz to źle  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:

przeczytaj jeszcze raz uważnie
freddy_krueger napisał(a):Ignorowanie, obojętność zabija praktycznie wszystko. Staraj się nie okazywać ani strachu, ani złości, nie poświęcaj jej swojej uwagi. Rzuć krótkim tekstem że jest nudna, denna, góra jeden wulgaryzm oznaczający 'odejdź' - bez zbędnych emocji, nienawiści, jak do powietrza, ze znduzeniem w głosie. Działaj konsekwentnie. Ludzie nienawidzą obojętności w swoim kierunku, coś się może zmieni. Na początku może szukać Twoich granic, chcąc Cię przetestować, ale z czasem się znudzi, gdy nie będzie efektu.

Bo jeśli nic nie reagujesz to tak jakbyś się zgadzała albo poddała silniejszemu  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#20
ejjj to mnie się na szczęście nie darły do ucha. sposób, który opisał freddy_krueger będzie dobry. <zresztą podobny do mojego tylko ja proponowałam bardziej kozackie podejście  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:> trudno sobie wyobrazić, że taki mały glut może być taki bezczelny. sądzę, że chyba jednak musisz się zdobyć na odrobinę odwagi  :Stan - Uśmiecha się: a nie masz może żadnej koleżanki/ przyjaciółki w klasie? wtedy trochę prościej jest zdobyć się na takie postępowanie. a co do poczucia wartości, to chyba wszyscy fobicy tutaj tak mają.
Odpisz
#21
Miałam przyjaciółkę, ale się jej znudziłam i kilka miesięcy temu "opuściła" mnie i do dziś nie powiedziała mi dlaczego. Zostawiła mnie samą. Koleżanki mam, ale dużo z nich ma swoje "najlepsze przyjaciółki" i nie chcę się do nich doczepiać. No, moze mam jedną albo dwie, może trzy, cztery kolezanki, szczególnie jednej mogę powiedzieć o wszystkim jeśli chcę, ale ona jest bardzo lubiana i otoczona ludźmi.
Ten podział na koleżanki, przyjaciółki jest jak dla mnie chory.  :Stan - Zastanawia się:
Odpisz
#22
czyli jakieś "wparcie czy poparcie masz", więc moim zdaniem nie bój się powiedzieć tej narwanej, żeby się odczepiła. raz, dosadnie, z bazyliszkowym wzrokiem (poćwicz przed lustrem  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:)
Odpisz
#23
Tylko, ze przypuszczam, że ona tak łatwo się nie odczepi. Ale dziś za mną nie latała, tylko się dziwnie gapiła jak przechodziłam (może mi się tak wydawało)... Tylko ona ma też jakieś swoje poparcie, np. jej przyjaciółka, której też walnełam z liścia.
Odpisz
#24
U mnie to było "nowe buty nie deptane", ale nie z liścia podaj dalej  :Stan - Uśmiecha się: Jeszcze te 2 lata przed tobą i liceum są ludzie (mniej)dorośli niż w gimnazjum. Więc uszy i klata do góry.

emilly napisał(a):Ten podział na koleżanki, przyjaciółki jest jak dla mnie chory.

dlatego trzymaj się jednej grupy i chodź z nimi na piwo niż z innymi grupami  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język: U mnie w klasie generalnie zawsze był podział na płeć i jest tak cały czas. Może kiedyś to się zmieni, ale nie sądzę : (
Odpisz
#25
freddy_krueger napisał(a):...A jak z pięści, pamiętaj aby mieć prosty nadgarstek - dłoń ma być przedłużeniem ręki w jednej linii. Ograniczy to kontuzje nadgarstka, przeniesie naprężenie uderzenia na kości przedramienia - znacznie wytrzymalsze - i będzie silniej. Jak dołożysz do tego skręt w biodrach, by wypchnąć rękę masą ciała, efekt będzie lepszy. Nie obijaj oczu, nos jest kruchy i bolesny, albo szczęka - łatwo wybić ją z zawiasu, boli jak cholera.
Najlepiej poćwicz na miękkiej boazerii jeśli masz na ścianie. Najpierw delikatnie, staraj się kontrolować ruch. Później trochę mocniej, ale nie przesadzaj, bo krzywdę sobie zrobisz, ściana zawsze wygra.
Nie szarp się w zapasach, nie przytulaj - szczególnie jeśli jest cięższa, nie ciągnij za włosy - bij po prostu. Możesz dorzucić kopnięcie od boku w kolana. Są miękkie, łatwo się zegną i przewrócisz rywala. Poza tym łatwo obić takie odstające kości, bodajże strzałkowe? przy kolanie, bardzo boli, czasem nie można jakiś czas chodzić. Przejdziesz do dosiadu jak się przewróci - tyłkiem na jej brzuchu, nogi z obu stron, zapytasz czy wystarczy - jak dalej będzie się rzucać, dobijesz kilka ciosów z góry na nos i szczękę.


I nie traktuj tego postu jako edukacyjnego, to satyra na rozwiązania siłowe  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:


Ludzie, opanujcie się, do czego my dążymy!  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
nietrafna ta twoja satyra, rozumiem że jako facet mój przypadek jest inny ale jak byłem w jej wieku zawsze mi powtarzano że siła to nie rozwiązanie. G.. prawda, dzięki takim radom byłem popychadłem przez całe gimnazjum co też nieźle mi siadło na psychike do dzisiaj.
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wstydze sie patrzec na ludzi kiedy czuje się brzydko.. Kaja101 12 788 20 Wrz 2018, Czw 22:10
Ostatni post: Zasió
  Co możne zrobić przyjaciel, aby... sesy 8 1 002 06 Sty 2016, Śro 1:02
Ostatni post: Zasió


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.