- COMA symfonicznie ;]
#1
Witam!
Słowa swe kieruję do fanów ;]
Właśnie spostrzegłem ciekawego news'a   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: Otóż dziś w Gdańsku na Starym Targu wystąpi zespół COMA wraz z orkiestrą symfoniczną, prezentując prócz starych poczciwych utworków w nowych aranżacjach, całkowicie nowe, przygotowane najprawdopodobniej specjalnie na tą okazję.
Kto się uprze może jeszcze nabyć bilet za 77zł   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

Koncert odbędzie się o 22. Jako wielki miłośnik twórczości tegoż zespołu - na jednym koncercie nawet byłem, ogólnie historia ciekawa, wrażenia - jak najbardziej pozytywne. Jedyne, co tymczasowo wybawia mnie od schiz - uwalnia od myśli i pozwala analizować głębokie przemyślenia, poezję słowa przekazaną wraz z pobudzającym emocje brzmieniem. Toteż dla mnie nie odżałowana strata - COMA to takie moje lekarstewko, o mocy działania najsilniejszych benzodiazepin   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:


Stąd me pytanie, orientuje się ktoś, czy będzie gdzieś transmisja koncertu, albo może ktoś się wybiera?

Dla tych, co nie znają COMY - w sumie będziecie mieli okazje poznać zespół na Polsatowskim festiwalu w Sopocie   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.