- Czerwony ryj po skończonej pracy .
#1
Mam taki problem. Oczywiście mam FS i objawy jak każdy tu - ataki w różnych sytuacjach . Ale jedno mnie nurtuje .Zawsze jak wracam do domu z pracy , to max po 30 min robię się czerwony jak h.. . Nie wiem co to może być .Może zmęczenie , a może jest to przez zmianę aktywności . Ciśnienie mi wali na maxa i muszę się położyć na jakieś 2 godz - to zazwyczaj pomaga wrócić mi do normy. Czy ktoś z was też tak ma ,a jak ma to czy jakoś sobie radzi -może jakieś leki na obniżenie ciśnienie . Sam już ku... nie wiem. Poradźcie cosik   :Stan - Niezadowolony - Przewraca oczami:
Odpisz
#2
"Marian, ty masz nos czerwony, ty wódkę pijesz"   :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#3
to pewnie objawy zmęczenia na tle nerwowym ... też tak mam, np.: jak idę 300 m do sklepu i wracam zmęczony i upocony
Odpisz
#4
vovo napisał(a):"Marian, ty masz nos czerwony, ty wódkę pijesz"   :Stan - Uśmiecha się:

hihi.

a co do tematu... na pewno jesteś po prostu zmęczony.
Odpisz
#5
Mnie też czasem nawet krótkie wyjścia z domu męczą, to musi miec podłoże nerwowe, a więc fobiczne. Nie wiem czy sie leczysz, ale na to na pewno da się coś zaradzić, ja już się chyba nie czerwienie...

Poza tym nie martw się zawsze mogło być gorzej, mogłeś być czerwonym, ale nie na twarzy tylko w sensie poglądów - czyli komunistą - a to już wstyd i porażka   :Stan - Uśmiecha się - LOL:
Odpisz
#6
To zmęczenie psychiczne po prostu ciągłe napiecie i stres osłabia Ci nerwy. To normalne u Nas fobików
Odpisz
#7
A musi być ryj a nie twarz chociażby?
Ja zawsze jak szybko chodzę to wracam spocony, czerwony, z wysypką nawet, ale kwestia że szybko chodzę i prawie zawsze opatulony chyba...
Odpisz
#8
Nieprzyjemniej myśli powodują nerwice.
Odpisz
#9
post usunięty przez autora
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.