- Damiana, aka. Turnera Aphrodisiaca
#1
Kup Damianę (Damiana a.k.a. Turnera Aphrodisiaca), zrób sobie wywar z 20 - 30g i wypij - równowartość bodaj 2mg diazepamu, czyli zmniejszone lęki towarzyskie plus większe "poczucie" erotyczności, a raczej... zrozumienie zmysłowości ruchów. Spróbuj, to nie placebo, fajne ziółeczko. Dorwać można wszędzie, wygoogluj, może jak masz herbaciarnię w mieście to dostaniesz. wywar:
wrzucasz do słoika 20 - 30g damiany, zalewasz wrzątkiem do połowy, zakręcasz, zostawiasz na parę godzin aż się schłodzi, odkręcasz, wlewasz do szklanek paru, słodzisz i siuup do gardła   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz
#2
SharkyPL napisał(a):Kup Damianę (Damiana a.k.a. Turnera Aphrodisiaca), zrób sobie wywar z 20 - 30g i wypij - równowartość bodaj 2mg diazepamu, czyli zmniejszone lęki towarzyskie plus większe "poczucie" erotyczności

Z całym szacunkiem dla magicznych ziół, ale ja już wolę diazepam - a najlepiej alprazolam. Taniej, wygodniej, do tego prawdopodobnie zdrowiej (bo nie wiadomo przecież, co takie zioła mogą zawierać w śladowych ilościach)...   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

P.S. 2 mg diazepamu to dawka śmiechu warta, przynajmniej wg mnie.   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#3
Fajnie, na dzień dobry wypiję se ze 300g tego wywaru   :Stan - Uśmiecha się: I wsio, będę wyleczony na kilka godzin...   :Stan - Uśmiecha się - LOL:   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz
#4
Ja nie żartuję, spróbujcie. To nie jest sposób, by zwaliło konia z nóg, ale niektórzy mogą uznać to za "właśnie to".
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.