- Dart / Bilard / Piłkarzyki :)
#1
Powiązałem tematy w związku z tym, że obie gry kojarzą się raczej jako typowo barowe, a poza tym łatwiej będzie w ten sposób znaleźć kogoś, kto tu w ogóle odpisze   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

A zatem, jest ktoś, kto interesuje się którąś z powyższych gier? Jakieś sesje przy piwie w barze, czy może bardziej na poważnie? Obie gry są raczej grami towarzyskimi, ale to nie znaczy, że nie można grać samemu - najlepszym przykładem jestem ja i dart   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język: Bilard to już droższa zabawa, jeśli chodzi o granie w domu, a i metraż potrzebny raczej spory   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:

Jeśli o mnie chodzi, to jak już wspomniałem - dart!   :Stan - Uśmiecha się: Gram tak na poważniej od sierpnia - tarcza w domu, w miarę regularne treningi. Chciałbym kiedyś sprawdzić się w lokalnych zawodach, ale do tego dłuuga droga - mówiąc tak o umiejętnościach jak i o stresie o podłożu społecznym   :Stan - Uśmiecha się: Na razie forma w barze spada o jakieś 60% jeśli gram ze znajomym i z 85%, kiedy gram z obcym człowiekiem, co zdarzyło mi się dokładnie dwa razy do tej pory   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: Co do bilarda zaś, to jak najbardziej lubię pyknąć partyjkę ze znajomkiem, ale to już typowo rekreacyjnie.
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.