- Dlaczego homoseksualiści popierają islam?
#1
To jest dla mnie zagadka chyba nie do rozwiązania. Patologiczna miłość gejów do muzułmanów będzie miała dla tych pierwszych opłakane skutki.

"Gej popierający islam szkodzi gejom

W 2014 r. muzułmanie wydali w Czechach książkę, w której namawiali do zabijania homoseksualistów. Polskie organizacje LGBT nawet wtedy zachowały się zgodnie z nakazami politycznej poprawności, a Robert Biedroń nie zareagował w ogóle.

Działacze gejowscy, którzy popierają islam, działają przeciwko własnym interesom. Prawo koraniczne nie tylko zakazuje praktyk homoseksualnych, ale także dotkliwie karze „za akty zgorszenia”.

Problem stosunku islamu do homoseksualizmu stanowi swoiste tabu w środowisku działaczy LGBT. Doświadczył tego na własnej skórze David Berger, który dopóki krytykował hipokryzję Kościoła w kwestii gejowskiej, cieszył się wsparciem działaczy LGBT, kiedy zaś zaczął krytykować stosunek islamu do homoseksualizmu, został za to zwolniony ze stanowiska redaktora naczelnego jednego z pism przeznaczonych dla seksualnych mniejszości.

Dzisiaj w żadnym kraju z większością muzułmańską nie są legalne związki partnerskie. 40 z 57 krajów lub terytoriów muzułmańskich ma prawa kryminalizujące homoseksualizm, przewidujące kary od grzywny i krótkich wyroków więzienia do biczowania i ponad 10 lat więzienia lub śmierci. Śmierć gejom grozi w Iranie, Mauretanii, Jemenie, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także w niektórych regionach Nigerii i Sudanu.

Badanie opinii publicznej z 2016 roku pokazało, iż 52% muzułmanów w Wielkiej Brytanii uważa, że homoseksualizm powinien być zdelegalizowany.

Jeden z popularnych szyickich kaznodziejów muzułmańskich Hamza Sodagar, który wygłasza swoje kazania także na terenie Europy, w jednym z nich, emitowanych w Internecie mówił: „Wobec homoseksualnych mężczyzn karą jest jedna z pięciu rzeczy. Po pierwsze – chyba najłagodniejsza – odciąć im głowę, to najlżejsze. Po drugie – spalić ich. Po trzecie – zrzucić ich z klifów. Po czwarte – zwalić na nich mur, żeby pod nim zginęli. Po piąte – kombinacja powyższych”."

https://euroislam.pl/gej-popierajacy-isl...dzi-gejom/
[-] 3 użytkowników polubił(o) wpis dziewczyna z naprzeciwka:
  • Lato, Niered, vesanya
Odpisz
#2
To są chorzy ludzie. Działają na zasadzie "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem". Wrogiem są Europejczycy czy tak ogólniej "biała supermacja mężczyzn"
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Shiro:
  • Wolfia
Odpisz
#3
Może im się wydaje, że jeśli zaczną okazywać nietolerancję wobec mniejszości religijnych, to wyjdą na hipokrytów, którzy dla jednej mniejszości (swojej) chcą praw i akceptacji, a innym chcą to odebrać.

Plus jeszcze kwestia tego, że określając się jako osoby o poglądach lewicowych, biorą niejako cały pakiet z tym związany, który zawiera też otwartość na multikulturalizm, w tym na islam. Może siedzenie w takiej szufladce jest wygodniejsze niż wyrażenie odmiennego zdania w tak "gorącej" obecnie kwestii i narażenie się na konflikt z grupą własną. Jeśli u swoich nie znajdą zrozumienia, u nie-swoich też go przecież nie znajdą (tylko że z innych względów) i nie będą mieli dokąd pójść. Albo im się tak wydaje, bo na pewno jest część środowiska LGBT, która nie popiera otwartości na islam, tylko się z tą opinią raczej nie wychyla z lęku przed ostracyzmem, dlatego takie podejście jest mało widoczne w mediach.

Inna sprawa, że siedząc w takiej szufladce przez dłuższy czas w końcu na serio przenikają związanym z nią poglądem, że w sumie to ten islam nie jest taki zły, że tam w Arabii Saudyjskiej to co innego, ale w Europie będzie dobrze, uda się zintegrować muzułmanów na tyle, że nas polubią; krzywdę chcą nam zrobić tylko jacyś terroryści, a reszta jest spoko i chociaż czasem powie coś niemiłego o nas, to przecież tak naprawdę nie myślą albo zmienią zdanie. Tzn. tak podejrzewam, że mają tego typu pogląd na sprawę, bo inaczej niechęć i poczucie zagrożenia wzięłyby górę.
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis vesanya:
  • Kylar, Kaspar Hauser
Odpisz
#4
Odpisz
#5
Cytat:Kampania ISIS dokonywania egzekucji homoseksualistów – przez kamienowanie, rozstrzelanie, zrzucanie z dachów, publiczne tortury – jest zgodna z prawem szariatu, jak wyjaśniali wpływowi kaznodzieje islamscy głównego nurtu, uczeni z wiodących mediów arabskich, włącznie z Al-Dżazirą i telewizją Hamasu Al-Aqsa TV – OSTRZEŻENIE – DRASTYCZNE OBRAZY.

W takim razie popieram torancję lgbt wobec islamu
Odpisz
#6
(16 Maj 2019, Czw 13:15)Niered napisał(a):
Cytat:Kampania ISIS dokonywania egzekucji homoseksualistów – przez kamienowanie, rozstrzelanie, zrzucanie z dachów, publiczne tortury – jest zgodna z prawem szariatu, jak wyjaśniali wpływowi kaznodzieje islamscy głównego nurtu, uczeni z wiodących mediów arabskich, włącznie z Al-Dżazirą i telewizją Hamasu Al-Aqsa TV – OSTRZEŻENIE – DRASTYCZNE OBRAZY.

W takim razie popieram torancję lgbt wobec islamu
No to serdecznie gratuluję.
  :Stan - Niezadowolony - Brak słów:
Odpisz
#7
No jak to, to mają w końcu rozum czy nie. Bo skoro ich wspieram, to też źle   :Stan - Zastanawia się: gdybym był przeciw, to pewnie też.
Optuję za rozszerzeniem nazwy lgbt na lgbtpz. Miłość to miłość.    Ruchy lgbt propagują nienawiść do białej rasy, czyli wspierają plan kalergi i upadek instytucji rodziny, bo rolę dawnych rodziców ma przejąć państwo opiekuńcze, które będzie wpływać na obyczaje i wychowanie w rozwiazlosci seksualnej bez granic. Żydzi najpierw chcieli zacząć od programowania dzieci poprzez gender ale rodzice się sprzeciwili, to wchodzą oknem wspierając lgbt i wprowadzając obowiązkowe lekcje tolerancji w szkołach i silne wsparcie prawne dla wszelkich ruchów związanych z lgbt.
Większość planu nwo jest propagowane poprzez lgbt
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-pu...ey-2017-05
Globalne super państwo z przywilejem wolnego seksu i tolerancji brzmi chodliwie i kojarzy się z miłością i pokojem, dlatego ludzie to kupują.

Jak chcesz żeby twój wróg dostał raka z przerzutami wsyp mu do gardła wór cukru
Odpisz
#8
A mnie tam nie podoba się, że mówi się w imieniu pewnej całości, gębami kilku showmanów. To jest problem dotykający wielu grup - tworzenie wizerunku przez osoby niekompetentne wobec zadania. A od tego tylko krok do pogłębienia uprzedzeń. Wielokrotnie spotykałem się z opiniami zwykłych osób - opiniami krytycznymi, wobec kolejnych twarzy kampanii. Prawica otrzymuje przysłowiową "wodę na młyn", przez niekontrolowane, naiwne i przede wszystkim głupie wypowiedzi showmanów. Ludzi, którzy tworzą kontrowersje celem sztucznego podbijania wartości tematu. No i siebie.

Przypomina mi się zawód klakiera, gdy widzę osoby paradujące z hasłami, których nawet nie zrewidowały. Bo ktoś im ten banner dał, a oni go wzięli. Zapewne nie za darmo. A jak wiemy niektórzy podatni są na walutę "idei". Tyle rewolucji, tyle kości i krwi, a wszystko dlatego, że masy są podatne na opium różnej postaci...
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis l1a1o1:
  • Karol1991, Szary
Odpisz
#9
(16 Maj 2019, Czw 13:15)Niered napisał(a):
Cytat:Kampania ISIS dokonywania egzekucji homoseksualistów – przez kamienowanie, rozstrzelanie, zrzucanie z dachów, publiczne tortury – jest zgodna z prawem szariatu, jak wyjaśniali wpływowi kaznodzieje islamscy głównego nurtu, uczeni z wiodących mediów arabskich, włącznie z Al-Dżazirą i telewizją Hamasu Al-Aqsa TV – OSTRZEŻENIE – DRASTYCZNE OBRAZY.

W takim razie popieram torancję lgbt wobec islamu

Ale z ciebie *** człowiek. Taki *** *** spadkobierca średniowiecznego palenia czarownic
Odpisz
#10
Panowie, spokojnie
Odpisz
#11
Znów ten sam temat do przerobienia
Odpisz
#12
Za takie rzeczy powinien być perma ban. Mowa nienawiści uzasadniona jakimiś masoneriami, ufo i hemoglobina. Dobry argument za zabiciem drugiego człowieka. Przykre to forum się zrobilo. Zamiast wyjść z fobii ktos kto przeczyta tego schizonaziola jeszcze mu uwierzy
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Shiro:
  • karmazynowy książę
Odpisz
#13
Ale co to ma do fobii?... Co to jest "Homofobia"? Wyraz powstały z mowy potocznej, ot co. Strach przed człowiekiem? To NIJAK pasuje to problematyki. Gorzej, to takie wracanie do przedszkola, gdzie dzieci się motywują do różnych akcji stwierdzeniem: "boisz się? masz cykora?". Są ludzie, którzy obawiają się zmian, ale czy - jak to słowniki zalecają - w sposób "chorobliwy"? Fakt, ludzie nie lubią zmian - widzimy to przy okazji każdych wyborów, lecz po co to przeinaczać?

Przecież wszyscy dobrze wiecie, że człowiek, ten "szczyt ewolucji", ten "syn boga" - to tak naprawdę kawał skurwysyna, który od wieków mordował wszystko na swojej drodze, nie oszczędzając własnych braci i sióstr. Ludzie rżnęli się wzajemnie i pili własną krew, a powód do tego zawsze się 'jakiś' znalazł. Inne wyznanie. Inny kolor skóry. Inna kultura. Bo sąsiad. Bo może coś ma w spichlerzu. Bo przyodziewek ma inny. Bo zupa była za słona :Stare - Kwaśny:. Wolność 'A' kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność 'B' i vice versa. To jest tak proste... Ale jednocześnie zbyt trudne... Przypomina się, co mówił doc Mitchell z "New Vegas". A mówił "Folks just never leave each other alone." - i miał na myśli zły kontekst.

Pewnego dnia ludziska zrozumieją, że dla świata są niczym. Że ich problemy są trywialne. Że ich prawa, kultura i widzimisię to pył na wietrze. I zdadzą sobie sprawę, jak bardzo żałosne jest ich zapatrywanie na rzeczywistość - piekło, które sami sobie gotują.
Odpisz
#14
Po pierwsze chcą swojej zguby i zguby pozostałych, bo dążą do wprowadzenia wojny kulturowej, nie ma bowiem możliwości, żeby islamisci z dumą i najmniejszą ochotą reprezentowali wartości jakiegokolwiek kraju oprócz rejonów skąd pochodzą, co jest z gruntu rasistowskie, ksenofobiczne. Przy równoczesnym bojkotowaniu kościoła katolickiego lgbt/femi nie powiedzą ani słowa na temat islamu i tak już zostanie, bo tu chodzi o zniszczenia porządku kulturowego i w każdej sferze, wspieranie trendów globalnych napędzanych przez thinhtank'i (powołane i wyselekcjonowane komitety doradcze) elit. To nie może działać, ktoś zawsze musi dominować i mieć pieniądze.

W tym całym multi tolerancyjnym porządku gejom w imię miłości pospadają głowy z rąk ukochanych islamistów, brzydkie lesbijki i transeksualusci zostaną ukamienowani, ładniejsze lesbijki i feministki będą rodzić dzieci z gwałtów zbiorowych a w telewizji nie będzie się pokazywać przemocy, ani o niej informować, bo to byłaby mowa nienawiści w stosunku do całych grup a ponieważ nie wolno generalizować, i podżegac do nienawiści, to telewizja będzie serwować tylko programy rozrywkowe dla zabicia czasu klasy robotniczej.
Może ktoś się polapie w tym wszystkim, że tolerancja to mrzonka, że zawsze badą równi i rowniejsi bo tak było, jest i będzie. Od tego, kto będzie w danej chwili rowniejszy będą zależeć głównie korzyści osób wspierających. Masom wkłada się do głów bańki mydlane o pięknym świecie w równości i miłości do bliźniego a tak naprawdę to pewne osoby zaangażowane w tworzenie tego raju na ziemi zacierają ręce, kiedy wszystko pi*#*lnie na łeb i szyję, a wtedy w trzeciej wojnie gej gejowi będzie do gardła musiał skakać, w przeciwnym wypadku czołg go rozjedzie.

Ilustruje to ten obrazek poniekąd

.jpg   alicjaobrazek.jpg (Rozmiar: 33,3 KB / Pobrań: 129)
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis Niered:
  • Wolfia, dziewczyna z naprzeciwka
Odpisz
#15
"Dlaczego lewica tak kocha islam?

Jest to jeden z najbardziej dziwacznych romansów ostatnich dziesięcioleci: miłość wielu lewicowców do islamu.

Demonstrują razem z islamistami, wołając „Allahu Akbar” przeciwko państwu ocalałych z holokaustu i ich potomków, widzą idealnego antyimperialistę w apokaliptycznym irańskim reżimie morderców i intonują: „Hidżab to wolność”.

Potrzeba dobrych psychologów, aby zrozumieć tę nową lewicę. Czy to zmęczenie cywilizacyjne? Maoizm-masochizm? Syndrom sztokholmski? Można tylko życzyć tym lewicowcom, żeby nigdy nie musieli żyć w społeczeństwie, o które tak walczą."

https://euroislam.pl/dlaczego-lewica-tak-kocha-islam/
Odpisz
#16
Kochają? Moim zdaniem po prostu chcą, by każdy był szanowany bez względu na rasę, religię czy orientację.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Sok Pomarańczowy:
  • Intruz
Odpisz
#17
(13 Cze 2019, Czw 5:45)Sok Pomarańczowy napisał(a): Kochają? Moim zdaniem po prostu chcą, by każdy był szanowany bez względu na rasę, religię czy orientację.

Tylko że islam głosi nienawiść wobec homoseksualistów, więc jak można popierać religię lub system, który przeczy wyznawanym przez nas ideałom?
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis dziewczyna z naprzeciwka:
  • Wolfia
Odpisz
#18
(16 Cze 2019, Nie 18:32)dziewczyna z naprzeciwka napisał(a):
(13 Cze 2019, Czw 5:45)Sok Pomarańczowy napisał(a): Kochają? Moim zdaniem po prostu chcą, by każdy był szanowany bez względu na rasę, religię czy orientację.

Tylko że islam głosi nienawiść wobec homoseksualistów, więc jak można popierać religię lub system, który przeczy wyznawanym przez nas ideałom?
A chrześcijaństwo? Ich też mam nienawidzić?
Odpisz
#19
(16 Cze 2019, Nie 18:38)Sok Pomarańczowy napisał(a): A chrześcijaństwo? Ich też mam nienawidzić?

Islam głosi też nienawiść do chrześcijan. Więc jeśli chcesz być idealnym muzułmaninem... No ale nie polecam.
Odpisz
#20
(16 Cze 2019, Nie 18:58)dziewczyna z naprzeciwka napisał(a):
(16 Cze 2019, Nie 18:38)Sok Pomarańczowy napisał(a): A chrześcijaństwo? Ich też mam nienawidzić?

Islam głosi też nienawiść do chrześcijan. Więc jeśli chcesz być idealnym muzułmaninem... No ale nie polecam.
No najlepiej to nienawidzić wszystkich i wszędzie widzieć spisek
Odpisz
#21
(16 Cze 2019, Nie 19:03)Sok Pomarańczowy napisał(a): No najlepiej to nienawidzić wszystkich i wszędzie widzieć spisek

Jeśli jest się muzułmaninem, to chyba nieuniknione, nie sądzisz? Chrześcijanie źli, żydzi wrogowie, ateiści to w ogóle najgorsze zło, kobiety głupie, psy nieczyste, homoseksualiści obrażają allaha, jedynie Mahomet święty i ideał człowieka. A w ogóle to wszyscy nienawidzą muzułmanów i istnieje coś takiego jak "islamofobia", naprawdę, nie zmyślam. I nawet Nike obraża muzułmanów bo na podeszwie butów sportowych wygrawerowali wzorek który przypominał arabskie szlaczki znaczące "allah", to na pewno celowo, żeby obrazić muzułmanów, na pewno.

***

"Muzułmańscy rodzice przeciwni lekcjom o homoseksualizmie

Przed szkołą podstawową Anderton Park w Birmingham codziennie odbywały się demonstracje muzułmańskich rodziców, przeciwko nauczaniu dzieci o związkach homoseksualnych w ramach programu o równości."

https://euroislam.pl/muzulmanscy-rodzice...sualizmie/
Odpisz
#22
Często też widzę u takich osób niezdrowe uwielbienie dla innych ras, jak gdyby bycie nie-białym człowiekiem z miejsca czyniło kogoś lepszym. A tu proszę

Ciemnoskóry 21-latek umawiał się z gejami przez portal randkowy aby na miejscu spotkania napaść na nich i okraść

https://www.facebook.com/Polizei.NRW.K/p...249982332/
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nic nie zagraża światu tak bardzo, jak polityczny islam dziewczyna z naprzeciwka 0 74 05 Cze 2019, Śro 11:24
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Przyczyną ekstremizmu jest islam, a nie Zachód dziewczyna z naprzeciwka 0 64 09 Maj 2019, Czw 15:38
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Dlaczego religie nie znikają? dziewczyna z naprzeciwka 0 83 09 Maj 2019, Czw 15:37
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Dlaczego ubrania w Polsce są droższe niż na Zachodzie BlankAvatar 0 62 24 Lis 2018, Sob 20:15
Ostatni post: BlankAvatar


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.