- Dotykanie przez obcych (w autobusie np.)
#1
Zastanawiam się czy Wy też macie taki problem z dotykaniem przez obcych? Nawet nie chodzi o zamierzony dotyk, ale na przykład jak siedzicie obok kogoś w autobusie i ktoś rozkracza nogi na siedzeniu obok Was (standardowo faceci) i dotyka swoją nogą Waszej nogi, chociaż kulicie się już na maksa albo rozpycha ramionami tak, że dotyka Waszych ramion, czy przeszkadza Wam taki dotyk? Bo ja jak siedzę obok takiej osoby bezustannie myślę o tym, że jest mega ekspansywna, strasznie mnie to wku**a, nie przebierając w słowach, mam już w głowie wizję sytuacji, kiedy opierdzielam taką osobę, ale zwykle na tym się kończy, nieraz po prostu wstaję i stoję trzymając się poręczy resztę podróży, bo taki dotyk jest dla mnie nie do zniesienia. Myślę sobie, że nie będę robić z siebie wariatki i wrzeszczeć do kogoś, żeby zabierał nogę, bo może faktycznie robię problem z niczego? Tak samo nie siadam obok osób rozkraczonych czy takich przy kości, których części ciała wystają poza swoje miejsce, bo wiem, że będę się czuła tragicznie, a widzę, że niektórzy normalnie siadają obok takich osób i nie robią z tego problemu.

PS. Nie wiem czy w dobre miejsce wrzuciłam temat, jak nie to proszę o przeniesienie...
Odpisz
#2
No przez obcych blee unikam, ale czasem się nie da i co wtedy??? Po prostu przepraszam grzecznie że coś mi przeszkadza...Czasem się udaje a czasem patrzą jak na jakiegoś dziwoląga ale co tam!
Edith; kiedyś kaszlalam jak oszalała heh pomogło :-)
Odpisz
#3
Czasem mi to bardzo przeszkadza, czasem mi to w ogóle nie przeszkadza. To zależy od różnych rzeczy.
Odpisz
#4
(30 Lip 2018, Pon 21:32)Ona38 napisał(a): No przez obcych blee unikam, ale czasem się nie da i co wtedy??? Po prostu przepraszam grzecznie że coś mi przeszkadza...Czasem się udaje a czasem patrzą jak na jakiegoś dziwoląga ale co tam!
Edith; kiedyś kaszlalam jak oszalała heh pomogło :-)

Hah, dobry patent z tym kaszlem, może jakbym zaczęła kaszleć niczym gruźlik, to ludzie wiali by ode mnie w podskokach  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

Szkoda, że niekoniecznie aż tak bardzo lubię zwracać na siebie uwagę  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis amlepi:
  • Ona38
Odpisz
#5
hmm wychodzi na to, że ja jestem jedną z tych rozkraczających się osób. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że po prostu te siedzenia wraz z przeznaczonym dla nich obszarem robią na mniejsze osoby, często wręcz nie da się mieć nóg złożonych.  :Stan - Uśmiecha się: Podobnie z ramionami. Czy innym to przeszkadza? Ciężko powiedzieć, dojeżdżałem 5 lat na studia dzienne i nigdy nie zwrócono mi uwagi. Osobiście przywykłem, że czasem dotykam kogoś, kto najczęściej sam nie za bardzo się mieści na swojej przestrzeni.

a z tym kaszlem to rzeczywiście dobry pomysł, ja w takiej sytuacji na wszelki wypadek bym się przesiadł, gdyby były wolne miejsca.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis niesmialytyp:
  • Ona38
Odpisz
#6
Też bardzo nie lubię stykać się z kimś obcym w komunikacji miejskiej (chyba że jest ścisk i inaczej się po prostu nie da). Wkurza mnie takie rozkraczanie się naruszające moją przestrzeń. Albo, co było kilkukrotnym zdumiewającym przeżyciem, jak trzymam poręcz i ktoś inny trzyma rękę wyżej i stopniowo zjeżdża nią niżej, aż do momentu, kiedy muszę dać niżej swoją, bo już się stykają, a ta osoba i tak bez krępacji dalej zjeżdża w dół, i to nawet nie żaden podryw, chyba że podrywają mnie milfy
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis vesanya:
  • amlepi
Odpisz
#7
Z moich obserwacji wynika, że zazwyczaj im człowiek starszy, tym ma bardziej wywalone na to, czy będzie się z kimś stykał, czy nie. U osób starszych niekiedy przybiera to mocno bezczelny charakter, wręcz mają zapotrzebowanie na to, by ocierać się, pchać się na innych.

No i też zależne jest to od płci. W przypadku mężczyzn sporo młodych osób ma wywalone, u kobiet ta obojętność pojawia się w późniejszym wieku.
Odpisz
#8
Ja to jak jadę autobusem i siedzę obok jakiejś ładnej dziewczyny to się specjalnie "przytulam", najlepiej jest na zakrętach  :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#9
No jak by był to niczego sobie facet to czemuż by nie:-)
Odpisz
#10
(31 Lip 2018, Wto 6:22)Phobos napisał(a): Ja to jak jadę autobusem i siedzę obok jakiejś ładnej dziewczyny to się specjalnie "przytulam", najlepiej jest na zakrętach  :Stan - Uśmiecha się:
Żeby Cię kiedyś wyprzytulał napalony homoseksualista  :Stan - Niezadowolony - Brak słów:
[-] 4 użytkowników polubił(o) wpis vesanya:
  • Kiwi, amlepi, mardybum, youthless
Odpisz
#11
Nie lubię tego ale jak jest tłoczno i wiem, że ta osoba nie robi tego specjalnie to jakoś to przeżywam. Gorzej jak jest luźno a nagle obok mnie siada jakiś typ i się rozkracza obok mnie. Kiedyś to jak wstawalam z siedzenia w autobusie to miałam wrażenie że jakiś typ złapał mnie za tylek! Trochę to było przerażające...
Odpisz
#12
ja się krępuje jak wogóle ktoś koło mnie siedzi. Lubię mieć swoją przestrzeń tylko dla siebie. Nie lubię siedzieć z innymi bo albo jest jakaś babeczka co się kręci , albo fajna dziewczyna co się wstydze samego siebie i czyje się nie swojo albo jakieś rozlazłe typy po alkoholu
Najlepiej chyba stać i przytrzymywać się poręczy.
Odpisz
#13
(31 Lip 2018, Wto 7:14)Ona38 napisał(a): No jak by był to niczego sobie facet to czemuż by nie:-)
(31 Lip 2018, Wto 8:23)vesanya napisał(a):
(31 Lip 2018, Wto 6:22)Phobos napisał(a): Ja to jak jadę autobusem i siedzę obok jakiejś ładnej dziewczyny to się specjalnie "przytulam", najlepiej jest na zakrętach  :Stan - Uśmiecha się:
Żeby Cię kiedyś wyprzytulał napalony homoseksualista  :Stan - Niezadowolony - Brak słów:
Czyżbyś miała jakieś poważne problemy dziwczynko ?  :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz
#14
(01 Sie 2018, Śro 6:12)Phobos napisał(a): Czyżbyś miała jakieś poważne problemy dziwczynko ?
Jaaa?  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko: Nie ja wykorzystuję komunikację miejską do wymuszania kontaktu fizycznego na obcych ludziach, chłopczyku. Chciałam żeby dotarło do ciebie, jak mogą się czuć niektóre z tych dziewczyn, które "przytulałeś".
Odpisz
#15
Ja zazwyczaj stoję w komunikacji miejskiej. Nie pcham się na nikogo, ale gdy autobus jest zatłoczony i koło mnie przejdzie/stoi jakaś sympatycznie wyglądająca dziewczyna, to nie mam nic przeciwko.
Odpisz
#16
(01 Sie 2018, Śro 6:31)vesanya napisał(a):
(01 Sie 2018, Śro 6:12)Phobos napisał(a): Czyżbyś miała jakieś poważne problemy dziwczynko ?
Jaaa?  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko: Nie ja wykorzystuję komunikację miejską do wymuszania kontaktu fizycznego na obcych ludziach, chłopczyku. Chciałam żeby dotarło do ciebie, jak mogą się czuć niektóre z tych dziewczyn, które "przytulałeś".
A niby jak się czują, możesz to rozwinąć? Porównanie sytuacji kobieta-mężczyzna do homoseksualista-mężczyzna jest zupełnie nieadekwatne... Ja wiem że jeśli mi się podobają dwie bądź więcej kobiet w miłosnym uniesieniu to z marszu powinienem się pewnie zachwycać również bandą pedryli bo w przeciwnym wypadku to pewnie będe miał jakieś podwójne standardy...hehe
Już drugi raz podbiłaś do mnie z jakimiś homo aluzjami więc się zastanawiam czy przypadkiem nie masz jakichś problemików ?
Odpisz
#17
@Phobos
przynajmniej ves nie ma problemików ze zrozumieniem czym jest przykład : o
Odpisz
#18
@Phobos aż taki niedomyślny jesteś? to raczej niezbyt komfortowa sytuacja kiedy ktoś obcy wkracza w strefę osobistą, to co Ves napisała miało Ci trochę zobrazować jak to może być odbierane przez ofiary Twojego froteryzmu. to, że Tobie się to podoba nie znaczy, że drugiej osobie też, zwal se na przystanku jak nie potrafisz się powstrzymać i daj spokój tym biednym dziewczynom xd

Cytat:Porównanie sytuacji kobieta-mężczyzna do homoseksualista-mężczyzna jest zupełnie nieadekwatne..

XD
[-] 3 użytkowników polubił(o) wpis Proxi:
  • Kiwi, Urthon, vesanya
Odpisz
#19
Jak wyżej. Nie, nie mam "problemików".
Odpisz
#20
(01 Sie 2018, Śro 15:21)Proxi napisał(a): @Phobos aż taki niedomyślny jesteś? to raczej niezbyt komfortowa sytuacja kiedy ktoś obcy wkracza w strefę osobistą, to co Ves napisała miało Ci trochę zobrazować jak to może być odbierane przez ofiary Twojego froteryzmu. to, że Tobie się to podoba nie znaczy, że drugiej osobie też, zwal se na przystanku jak nie potrafisz się powstrzymać i daj spokój tym biednym dziewczynom xd

Cytat:Porównanie sytuacji kobieta-mężczyzna do homoseksualista-mężczyzna jest zupełnie [quote="Proxi" pid="757491" dateline="1533133316"]@Phobos aż taki niedomyślny jesteś? to raczej niezbyt komfortowa sytuacja kiedy ktoś obcy wkracza w strefę osobistą, to co Ves napisała miało Ci trochę zobrazować jak to może być odbierane przez ofiary Twojego froteryzmu. to, że Tobie się to podoba nie znaczy, że drugiej osobie też, zwal se na przystanku jak nie potrafisz się powstrzymać i daj spokój tym biednym dziewczynom xd

[quote]
Porównanie sytuacji kobieta-mężczyzna do homoseksualista-mężczyzna jest zupełnie nieadekwatne..

XD

Błagam daruj sobie te stulejarskie rady z waleniem konia, narysuje taki ładny znaczek na końcu jak Ty: XD
Niewiem co to znaczy ale jest pewnie bardzo głębokie...

@vesanya
Cieszę się że jednak nie masz problemików  :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#21
nie ma to jak pominąć całą merytoryczną część wypowiedzi i przyczepić do czegoś tak mało znaczącego. a rada w sam raz dla Ciebie skoro ocieranie się w autobusie to Twój jedyny kontakt z dziewczynami ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
#22
Nie mam problemu. Ogólnie ludzie trzymają się ode mnie z daleka. Wolą stać, niż usiąść obok, czy nawet naprzeciw mnie.
Odpisz
#23
(02 Sie 2018, Czw 7:15)Proxi napisał(a): nie ma to jak pominąć całą merytoryczną część wypowiedzi i przyczepić do czegoś tak mało znaczącego. a rada w sam raz dla Ciebie skoro ocieranie się w autobusie to Twój jedyny kontakt z dziewczynami ¯\_(ツ)_/¯
Nie mierz mnie swoją miarą jeśli chodzi o kontakty z kobietami.
Odpisz
#24
Czy ja źle rozumiem? @Phobos zażartował, mogę się nawet zgodzić, że głupio, @Ona38 podchwyciła żart i też zażartowała, a @vesanya zwróciła uwagę w formie ataku tylko Phobosowi? Musiała się dalej toczyć ta przykra dyskusja o tym kto ma "problemiki" i kto lubi mężczyzn?
Odpisz
#25
Moim zdaniem @Phobos nie żartował, inaczej by o tym napisał w dalszej części dyskusji. I tak, będę zwracać uwagę na takie zachowanie, o jakim była mowa, bo go nie toleruję.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis vesanya:
  • Kiwi
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.