- Dużo czasu spędzacie przy komputerze?
#1
Ile mniej więcej godzin dziennie? Ja przyznam, że jak przysiądę, to kończę nazajutrz prawie, nie mam umiaru... jeśli chodzi o spędzanie czasu to, nie szukam nawet żadnej alternatywy, może to nawet wyglądać na "nałogowe" regulowanie uczuć. Ja co prawda nie czuję się uzależniony, ale siedząc w domu nudzę się jak jasna cholera a tym sposobem czas jakoś można zabić. Specjalista od uzależnień, po mimo, że wspomniałem mu o problemach natury społecznej i nieśmiałości stwierdził, że moim głównym problemem jest uzależnienie od komputera. No i zgodziłem się rozpocząć terapię, chociaż sensu jakoś niespecjalnie w tym widzę, psychoterapeuta dodał, że z tą moją nerwicą społeczną (bo tak mu przedstawiłem mój prywatny pogląd i to też jeszcze niedokładnie opisujący mój problem) poradzi sobie w trzy minuty, albo i jeszcze krócej... Ciekawy jestem w jaki sposób.

Aha no i pewnie wiąże się to też z nie uruchamianiem komputera, chyba ograniczenie nie wchodzi w grę   :Stan - Niezadowolony - Obraża się:
Nie wiem czy coś w tym jest, to nie ja jestem w końcu specjalistą, ale faktycznie jest dla mnie problemem tak po prostu rzucić to, bardzo lubię bawić się w muzykowanie za pośrednictwem programów, właściwie to już chyba ostatnia rzecz, która mnie bawi, no ale nic to. Zobaczymy co z tego wyrośnie.
Generalnie żegnam się. Ale też zastanówcie się, może regulujecie sobie uczucia w inny sposób, już nie mówię o alkoholu, bo to już totalne bagno, ale może też czegoś nadużywacie, leków albo tak jak ja przesadzacie z komputerem...
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co myslicie o takim komputerze Xxxyyy 7 314 14 Lis 2018, Śro 17:03
Ostatni post: Zasió


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.