- Dziwny lęk
#1
Ostatnio zauważyłem , u siebie dziwną przypadłość , kiedy kładę się spać na plecach i leżę spokojnie i wyprostuje nogi - pojawiają się u mnie dziwne myśli , że ktoś mi te nogi zaraz utnie piłą , szlifierką albo przejedzie po nich pociąg. Nie pierwszy raz tak mam , ta przypadłość pojawiała się u mnie już kiedyś. Pamiętam , że w dzieciństwie ja widziałem nóż to bałem się , że się nim zabiję - czy ktoś wie co to może być??
Odpisz
#2
Może natręctwa?
Odpisz
#3
Jak ci to bardzo przeszkadza i sobie z tym nie radzisz to próbuj najpierw z jakimiś lekami uspokajającymi bez recepty. Potem możesz poprosić o pomoc lekarza. Przepisze ci jakiś preparat na natręctwa lub coś antypsychotycznego. Bardzo często na pierwszy rzut idzie hydroksyzyna...   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz
#4
@Lazuryt, jesteś pod opieką lekarza lub psychologa?
My tylko możemy zgadywać, lepiej, żeby na ten Twój objaw ktoś profesjonalny popatrzył w kontekście całości Twoich problemów.
Odpisz
#5
Nie jest to uciążliwe , chciałem tylko zapytać może ktoś ma podobnie.
Odpisz
#6
Kiedys mialam jakies tego typu natretne mysli. To bylo w dosc ciezkim okresie mojego zycia.
Odpisz
#7
Ja tak mam że jak wystawię nogi to mnie potwór za nie wciągnie pod łóżko
Odpisz
#8
Kiedyś czytałem, że to typowe lęki wieku dziecięcego. Zupełnie naturalne. Istnieją po to, aby dziecko uważało na swoje kończyny. Ale u dorosłego to oznaka występowania jakiegoś wzmożonego stresu chyba.
Odpisz
#9
(13 Sie 2019, Wto 21:32)kanli napisał(a): Kiedyś czytałem, że to typowe lęki wieku dziecięcego. Zupełnie naturalne. Istnieją po to, aby dziecko uważało na swoje kończyny. Ale u dorosłego to oznaka występowania jakiegoś wzmożonego stresu chyba.
albo ze zmęczenia. Trudno powiedzieć.
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.