- Fame MMA 3
#1
My tu pitu pitu o polityce, historii, problemach dnia codziennego, trudnościach w życiu a tu przecież dopiero co bo wczoraj odbyło się Fame MMA 3


https://www.youtube.com/watch?v=YUkiliW2cL8


Czy państwo o tym wiedzieli?
Są rzeczy ważne i ważniejsze.
Odpisz
#2
Stop Making Stupid People Famous
[-] 10 użytkowników polubił(o) wpis Sparkle:
  • GoodbyeKitty, BlankAvatar, yuexliangx, MamMokrePranie, WinterWolf, evergreen, orzeszkowa_wdowa, Pepe, Clint Ruin, Ketina
Odpisz
#3
Dobrze, ale to tylko temat humorystyczny, dla odprężenia się, nie widzę w tym nic zdrożnego.
Odpisz
#4
"Hehehe, co za patologia musi to oglądać" - powiedział miljon śmieszków oglądających "ironicznie"
Odpisz
#5
To niech będzie że to takie guilty pleasure. Ja tam akurat nic sobie takiego Clint nie pomyślałem no bo wiadomo że wystawiał bym sam sobie ocenę.
Odpisz
#6
(31 Mar 2019, Nie 10:46)Supa napisał(a): Dobrze, ale to tylko temat humorystyczny, dla odprężenia się, nie widzę w tym nic zdrożnego.
Niby, tak, ale na takich rzeczach, patostreamach i nie wiem czym jeszcze Ci ludzie zarabiają, kolejni za niedługą będą się upodabniać i próbować zarabiać na byciu patolą, a jak dla mnie to takich ludzi nie powinno się wychwalać, ani zwracać na nich uwagę. Wstyd, że w naszym kraju takie osoby stają się celebrytami [Obrazek: disappointed.gif]
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis Sparkle:
  • orzeszkowa_wdowa, damiandamianfb
Odpisz
#7
teraz to afera jest po walce polaka z kasjo, że niby dwóch sędziów było z klubu, w którym polak ćwiczył i to oni właśnie zadecydowali o wygranej polaka no i też się mówi o ustawionych walkach itd. Ja oglądałam głównie dla walki tych dwóch szonów. Ja tam jestem w miare na bieżąco z patoświatem i się tego ani nie wstydze ani nie robie tego "ironicznie" xD
Odpisz
#8
(31 Mar 2019, Nie 10:59)Sparkle napisał(a):
(31 Mar 2019, Nie 10:46)Supa napisał(a): Dobrze, ale to tylko temat humorystyczny, dla odprężenia się, nie widzę w tym nic zdrożnego.
Niby, tak, ale na takich rzeczach, patostreamach i nie wiem czym jeszcze Ci ludzie zarabiają, kolejni za niedługą będą się upodabniać i próbować zarabiać na byciu patolą, a jak dla mnie to takich ludzi nie powinno się wychwalać, ani zwracać na nich uwagę. Wstyd, że w naszym kraju takie osoby stają się celebrytami [Obrazek: disappointed.gif]

Jak niby udział w walce spowoduje że ktoś zajmie się patolą? Jak już to prędzej zmotywuje to kogos do ruszenia d*py z miejsca i zajęcia się jakimś sportem. Poza tym to pewnie nie masz zielonego pojęcia o tej gali bo byś wiedziała że oprócz linkiewicz nie było tu żadnego patusa.
Odpisz
#9
(31 Mar 2019, Nie 11:55)kapcie napisał(a): teraz to afera jest po walce polaka z kasjo, że niby dwóch sędziów było z klubu, w którym polak ćwiczył i to oni właśnie zadecydowali o wygranej polaka no i też się mówi o ustawionych walkach itd. Ja oglądałam głównie dla walki tych dwóch szonów. Ja tam jestem w miare na bieżąco z patoświatem i się tego ani nie wstydze ani nie robie tego "ironicznie" xD

Ja pieniędzy za to nie zapłaciłem, więc nie czuję żebym to wspierał, ale z ciekawości obejrzałem (nie wiem czy wszystkie), połowy tych "zawodników" to tam nie kojarze, część raz czy 2 widziałem w internetach, kilku tylko jako tako czaje, ale ta walka o której mówisz, ten Kasjo z Polakiem to był straszny wał. Ja sie nie znam na MMA, nie wiem jaka tam jest punktacja ale ten wyższy typ wypunktował drugiego do jednej mordy. Walka była wręcz bokserska (no przynajmniej z jednej strony, z drugiej pseudobokserska) i ja bym dał 30:27. Jedyne wyjście to "no contest" i zarządzenie rewanżu. Znaczy, podchodząc do tego sportowo, a temu spektaklowi raczej bliżej do WWE niż sportu, więc pewnie mają na to lage położoną ^ ^
Odpisz
#10
ja tam nigdy na żadną patologie grosza nie wydałam, żadnego donejta nie wysłałam i nie zamierzam wysłać, a wszystkie fame mma oglądałam na jakichś retransmisjach za dara   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
akurat teraz to patologii tam było mało i to chyba linkiewicz była tą największą xD
zresztą to niesamowite jak to się rozrosło, pamietam jeszcze jak tylko rafonix z magicalem się umawiali na walkę, w zyciu bym nie pomyślała że to dojdzie do jakiejś gali,która będzie miała 3 edycje a w czerwcu ma być już 4 xD ale widać ludzie tego chcą,sprzedaje się.
Odpisz
#11
@Ninja Co tak się brzydko odzywasz? Niedawno na pielgrzymce byłeś.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis orzeszkowa_wdowa:
  • Ketina
Odpisz
#12
@Ninja, Marcie niedługo stuknie milion obserwujących, a to MMA jeszcze bardziej poszerzy jej zasięgi i za pewne znajdzie się wśród tych ludzi spora część, która pójdzie w ślady swojej idolki z nadzieją, że można zostać celebrytą nie robiąc praktycznie nic oprócz uprawiania szeroko rozumianej patologii. I, jak widać, koncepcja się sprawdza.
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis Kisza:
  • damiandamianfb, orzeszkowa_wdowa
Odpisz
#13
a dj pałkerson i isamu to godni nasladowania dżentelmeni? xD wiekszosc jutuberow to rak
[-] 3 użytkowników polubił(o) wpis qaz21122:
  • ult, orzeszkowa_wdowa, Ketina
Odpisz
#14
(31 Mar 2019, Nie 12:22)Kisza napisał(a): @Ninja, Marcie niedługo stuknie milion obserwujących, a to MMA jeszcze bardziej poszerzy jej zasięgi i za pewne znajdzie się wśród tych ludzi spora część, która pójdzie w ślady swojej idolki z nadzieją, że można zostać celebrytą nie robiąc praktycznie nic oprócz uprawiania szeroko rozumianej patologii. I, jak widać, koncepcja się sprawdza.
Nie rozumiem jej fenomenu. Tą akcje "temu ciągnęłam, tamtemu ciągnęłam" pamiętam, i w sumie myślałem, że to będzie popularność jednego sezonu. Jak sie dowiedziałem ostatnio, że ona jest, aż tak popularna" to sie mocno zdziwiłem. Bo ani ładna, ani wygadana, nawet trash-talkowo dno, w ogóle niechwytliwa. W sumie to nie wiem, co za content w ogóle ona tam ma.
Odpisz
#15
Wreszcie wynaleźli sport, w którym można bawić się w berka (swoją drogą jakim cudem to jest sport? nie ogarniam sportu sory)
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis WinterWolf:
  • Ketina
Odpisz
#16
język
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis karmazynowy książę:
  • qaz21122
Odpisz
#17
Miękkie umiejętności, powiadasz
Odpisz
#18
Mi się wydaje że jednak temat akurat w kontekście naszego forum to chyba traktujecie zbyt poważnie. Naprawdę tutaj ktoś jak się naogląda Fame MMA to zacznie naśladować Marte Linkiewicz czyli najpierw pójdzie do jakiś gwiazdek już pal lich oczy zagranicznych czy polskich czy nawet lokalnych ze wsi, będzie z nimi uprawiał seks, pochwali się tym w internecie, później zasłynie z kilku innych akcji podobnego typu i pójdzie walczyć do oktagonu?
Jakiś forumowicz zacznie naśladować Esmeralde Godlewską, napompuje sobie usta, wyeksponuje mocno piersi i zacznie nagrywać wyuzdane piosenki niestosowne do okazji które ot tak będzie sobie wrzucał do netu?
Ktoś będzie naśladował Isamu i zacznie nagrywać lestplaye, odpali sobie jakaś grę i tak sobie będzie rzucał różnymi *urwami czy szukał kosy z innymi you tuberami naturalnie to też wszem i wobec?
Ktoś po takiej jednej walce czy nawet całej gali zacznie marzyć o byciu następnym Dj Pallasadiem który nagrywa rożne filmiki między innymi o tym że Momo naprawdę istnieje i na kogoś tam poluje albo inne tego typu bzdurki?
Ja tam bardziej ich historie postrzegam jako przestrogę, bardziej to czego nie powinno się nie robić. To już w komentarzach na różnych stronach, nie raz pod rożnymi tymi walkami z wcześniejszych gal, z wcześniejszych konferencji czy zapowiedzi ludzie piszą co o nich myślą. Nie są to rzeczy miłe i przyjemne, jakoś wątpię że ktokolwiek chciałby to czytać pod swoim adresem. Chyba nietrudno się zorientować że większość ludzi to jednak się z nich śmieje. Nie wiem czy to jest aby na pewno promowanie takiego modelu kariery.
Trochę mi to przypomina pewną retorykę jak to młodzież która grała sobie w bijatyki na kompie czy jeszcze wcześniej na Pegazusie czy tam innych zestawach do gier, a poza bijatykami odpalała takie tytuły jak GTA czy FPSy stanie się sadystycznymi mordercami co to zaraz będą powtarzać sceny z gier czyli jak rozjeżdżał w GTA kogoś na chodniku to później wsiądzie w samochód żeby kogoś przejechać.
Mogę się przyznać że tak się nagrałem i naoglądałem tego że już na swoim koncie mam 10 przejechanych osób, 2 złamane kręgosłupy na kolanie jak w MK   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#19
Ja to bym chciał być Billie Eilish albo chociaż z nią zaśpiewać
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis WinterWolf:
  • Sparkle
Odpisz
#20
(31 Mar 2019, Nie 12:32)qaz21122 napisał(a): a dj pałkerson i isamu to godni nasladowania dżentelmeni? xD wiekszosc jutuberow to rak

Akurat pod tym względem że zmienili swój tryb życia i zaczęli ostro trenować to należy ich naśladować. Isamu nawet przestał palić papierosy. Uważam że to może zmotywować wielu ludzi to wzięcia się za siebie. Jeden z uczestników zmagał się nawet kiedyś z depresją ale udało mu się ją zwalczyć i teraz miał odwagę na to żeby wyjść i zawalczyć w oktagonie.
Odpisz
#21
Trzeba przyznać, że Esmeralda serce do walki ma, tak jak i do śpiewu z resztą   :Postacie - Milord:
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Niered:
  • qaz21122
Odpisz
#22
obrzydliwe to jest, baby bijące się jak dzikie zwierzęta, rzygać się chce
Odpisz
#23
No akurat te baby bijące się to i może obrzydliwe są. Ale jakieś takie inne, ładniejsze, i zamiast do octagonu to do basenu z kislem... Hmm] :->
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.