- Fantazjowanie...
Kiedyś fantazjowałem mniej, potem czułem coraz większy wstręt do rzeczywistości i fantazjowałem coraz więcej, obecnie "rzygam" na rzeczywistość, a fantazjowanie stało się już chyba klinicznym uzależnieniem lub stan jest bliski klinicznego uzależnienia. Czasem coś zawalę z powodu fantazjowania. Zdolność do funkcjonowania w rzeczywistości jest stopniowo coraz słabsza.
Kto od wczesnego dzieciństwa jest mentalnym hiperprzegrywem, będzie nim dożywotnio. Wrodzonego bądź nabytego we wczesnym dzieciństwie hiperprzegrywu nie da się pokonać.


Pies - zwierzę, które robi złośliwości, gdy wyczuje życiowego i społecznego nieudacznika.
Odpisz
Potwierdzam, mam to samo.
Odpisz
Też tak mam. Czy to złe?? Myślę że fajnie sobie tak czasem pofantaziować.
Odpisz
Od dzieciństwa tak miałam. Albo sobie wyobrażałam, że jestem sławna, byłam aktorką, piosenkarką itp. i wreszcie mam głos i jestem ważna albo i to częściej miałam przyjaciół, chłopaka, pokazałam się z dobrej strony ludziom albo wrogom. Nadal zresztą tak mam pomimo 2 dych na karku, chociaż o wiele rzadziej niż kiedyś. Przed snem też zawsze snułam sobie jakieś lepsze życie. Nie widzę w tym nic złego dopóki takie coś nie zajmuje ci większości czasu albo gdy czujesz się samotnie i jedynie co z tym robisz to własnie snucie na jawie, wtedy trzeba trochcę się kontrolować i wyjść do ludzi, zrobić coś szalonego, coś nowego wypróbować. Ale mimo wszystko nie widze w tym nic złego i sądzę, że każdy sobie tak marzy czasem, a jeśli inni ludzie trochę więcej to tylko świadczy o ich bogatym życiu wewnętrznym i kreatywności  :Uśmiecha się szeroko:
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis melancolie:
  • Leoooo, marcinnn
Odpisz
Mam tak samo jak Melancolie  :Uśmiecha się:
Dodatkowo bardzo lubie te moje fantazje, mila odskocznia od rzeczywistosci.
Odpisz
Też tak mam. Fantazjuje że jestem w związku z kierownikiem z pracy. Albo że jestem sławna, mam przyjaciół, że mam przeciwna płeć.
Odpisz
Ja sobie fantazjuję, że mam dziewczynę i leżymy razem w łóżku przytulając się i oglądając kreskówki :3
I know not your sorrow, but I know mine
so say you'll stay and dance with me tonight
Odpisz
Ja najczęściej fantazjuje że mam dziewczynę z którą oglądam filmy, uprawiam hobby itp. oraz o tym że jestem umięśnimy. Te drugie powoli przestaje być fantazją  :Uśmiecha się szeroko:
[Obrazek: 1298-samotnosc.gif]
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Ciastekk:
  • Skorupek
Odpisz
(27 Maj 2018, Nie 22:10)Ciastekk napisał(a): Ja najczęściej fantazjuje że mam dziewczynę z którą oglądam filmy, uprawiam hobby itp. oraz o tym że jestem umięśnimy. Te drugie powoli przestaje być fantazją  :Uśmiecha się szeroko:

We're gonna make it bro
I know not your sorrow, but I know mine
so say you'll stay and dance with me tonight
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis Skorupek:
  • Ajka, Ciastekk
Odpisz
Że gram w zespole, który jest znany na całym świecie  :Wystawia język:
Albo,że jestem szanowaną aktorką też znaną na całym świecie xD
Takie bardziej przyziemne to że mam swoją paczkę przyjaciół z którymi spędzam niezapomniane chwile czy to przy ognisku czy to na wspólnych wyjazdach...
No i że mam super figurę  :Zaniemówił: W sumie to w cholere mam tych fantazji i pamiętam od dziecka,że lubiłam fantazjować...non stop!
Odpisz
Kiedyś fantazjowałam o tym, że jestem sławna i bogata, jestem jakąś piosenkarką lub aktorką. Jeśli aktorką to gram w serialach, czasem dostaję jakieś nagrody np. dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej w jakimś serialu najlepiej komediowym, bo lubię ludzi z poczuciem humoru.
"Żyje­my tak jak śni­my – samotnie."
"Cierpienie daje prędką dojrzałość"
Joseph Conrad
"Czas jest nasz, ale wie­czność na­leży do Boga."
"Bóg może is­tnieć al­bo i nie, ale cier­pienie is­tnieje z całą pew­nością. Jest ab­so­lut­nie rzeczy­wis­te i niezap­rzeczal­ne. I z tej real­ności wy­nika właśnie mo­je zaan­gażowa­nie, jądro mo­jej wiary." Anne Rice
"Ludzie są wie­cznie nieza­dowo­leni. Kiedy mają niewiele, chcą więcej. Jeśli mają dużo, chcą jeszcze więcej. A kiedy to już osiągną, tęsknią za pros­tym, skrom­nym życiem."
"Co jest najśmie­szniej­sze w ludziach? Zaw­sze myślą na od­wrót: spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem. Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie. [...] Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli."
Odpisz
Chyba nikogo nie zaskoczę, gdy napiszę, że fantazjuję sobie o tańcu, o idealnym połączeniu prowadzenie-podążanie, o tańcu z zamkniętymi oczami  :Uśmiecha się uroczo:
No i o relacji "porozumienie dusz". Takiej filmowej miłości.
Do tego jeszcze, że śpiewam, a inni są zachwyceni moim głosem (xD), o spontanicznym porozumiewaniu się w innym języku, o życiu studenckim, jak to będzie gdy zacznę nowy kierunek. Że jestem poradna życiowo.
No i o domu z ogródkiem, w którym jestem ja, wspomniana wcześniej dusza i nasze szkraby xD Które od małego mają zaszczepioną miłość do tańca i muzyki widząc, jak mama z tatą tańczą  :Uśmiecha się szeroko:

A gdy mam gorszy nastrój, to fantazjuję o swojej śmierci.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis halala:
  • Szary
Odpisz
Też fantazjuję o tańcu, głównie gdy słucham muzyki, jakiejkolwiek, wymyślając kroki w głowie.
Pozostaw mnie
W noc bezchmurną na jeziora dnie
Niechaj wiedzą o nas tylko tataraki
Nazywaj snem
Którym księżyc budził w fazie REM
Niechaj przed jutrzenką zatrze twoje szlaki
Odpisz
Fantazjuję o tym,że żyje w innym,lepszym i ciekawszym świecie,albo chociaż w innych czasach,bo w tych się nie odnajduję.  :Wystawia język:
Odpisz
W fantazjach jest m.in. dwóch mnie, jeden dobry, drugi zły, obydwoje często mają nadludzką moc. Gdy fantazjuję, jako ten zły, jestem skrajnie bezwzględnym "potworem" dla innych, także dla ludzi "niewinnych".
Gdy fantazjuję, jako ten dobry, pomagam, ratuję (niekiedy poprzez przejęcie na siebie problemu drugiej osoby), przytulam, wspieram, cierpiących (głównie z powodu przemocy, problemów lękowych, depresyjnych oraz zjawisk nadprzyrodzonych i głównie płci żeńskiej)

Poza tym, czasem fantazjuję o śpiewaniu, niekiedy o śpiewaniu w programie The Voice of Poland,, o śpiewaniu na dużych koncertach, o byciu dzieckiem, którego rodzicami są jakieś postacie z filmu i o zabawie z tymi rodzicami, czasem o posiadaniu przyjaciół (czasem jako dziecko, czasem jako dorosły), o sterowaniu pogodą i klimatem siłą umysłu, o tym, że jestem brudnym i wielu innych ludzi też, bo w mieście od dłuższego czasu nie ma wody, o życiu w krainie fantasy, o podróżowaniu w czasie
Kto od wczesnego dzieciństwa jest mentalnym hiperprzegrywem, będzie nim dożywotnio. Wrodzonego bądź nabytego we wczesnym dzieciństwie hiperprzegrywu nie da się pokonać.


Pies - zwierzę, które robi złośliwości, gdy wyczuje życiowego i społecznego nieudacznika.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis paranormal987:
  • Skorupek
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!