- Fobia/zaburzenia, a płeć
#1
Zauważyłem, że na forum jest więcej fobików niż fobiczek. Czy to nie dziwne? Okej, ja rozumiem, że yin-yang i te rzeczy, ale byłem niemal pewny, że na forum będą przeważać głównie kobiety (gdzie nie spojrzę na internetach to widzę, że na forach głównie przeważają same babki    :Wystawia język:). Jak Wy (z perspektywy płci biologicznej) radzicie sobie z fobią, ze swoimi problemami?
Osobiście uważam, że bez względu na płeć, status itp., itd. sama fobia jest mocnym utrapieniem tylko każdy odbiera ją na swój indywidualny sposób. Jeżeli o mnie chodzi to ja powiedziałbym, że fobia jest mocno uciążliwa dla facetów z racji wymagań społecznych, a dla kobiet dlatego ponieważ to od nich wymaga się by były obeznane, pomocne, rozgadane itd. itp. także żadna ze stron nie ma tu łatwiej (jak dla mnie).
A jak Wy się na to zaopatrujecie?
Typ osobowości wg. MBTI: INFP/ISFP.
Fobik od: 2000 i/lub 2002, i/lub 2007.
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.