- Fobiczna Giełda Umiejętności
#1
Tak sobie pomyślałem... Że ciągle narzekamy, że nie umiemy tego czy tamtego, więc stwierdziłem, iż... możemy nawzajem sobie pomóc   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: Proponuję, byście wpisywali od 1 do 5 rzeczy, które umiecie robić i, ewentualnie, jeśli ciężko jest nauczyć czegoś przez internet, okręg, w którym możecie udzielić lekcji na żywo   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:

Żeby dać dobry przykład, to napiszę pierwszy: ja mogę się podzielić kilkoma językami obcymi (głównie słowiańskimi; poziomy od 3/5 do 1/5), tym, jak skutecznie uczyć się języków obcych (2/5, bo jednak wciąż więcej u mnie teorii niż praktyki) i wiedzą o muzyce z różnych krajów (2/5, bo niestety mam świadomość, ile rzeczy mnie omija). Okrąg - no, generalnie południe Polski   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis stap!inesekend:
  • Judas
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.