- FS a działanie w partii politycznej
#1
Czy są tu ludzie należący do jakiejś partii? Ja jestem w palikociarni,i boję się zabierać głos na zebraniach w obawie że wyjdę na durnia...
Odpisz
#2
Pozwole sobie na zlosliwosc wlasciwa politycznym pyskowkom  :Stan - Uśmiecha się: Bedac w palikociarni nie musisz sie obawiac, ze wyjdziesz na durnia, bo juz nim jestes  :Stan - Uśmiecha się:

a tak serio i powazniej, ponoc mozna sie dobrze ustawic boJanusz jak widac umie cynicznie grac pod kazda publike i skutecznie dostal sie kolejny raz do zlobu. ciekawe jak w kolejnych wyborach...
Odpisz
#3
No, Zasław, jak na obrońcę uciśnionych to nieładnie pocisnąłeś koleżance.

Ale masz rację, hehe.
Odpisz
#4
Zas, Twój post to zakrawa na łamanie regulaminu forum nawet - nieładnie tak się do koleżanki odnosisz :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Jednak ja osobiście również nie darzę sympatią posłów i sympatyków Tego Ruchu. Nie rozumiem jak partia, która zajmuje się tylko dewiacjami i innymi dziwactwami, a nie gospodarką i ważnymi sprawami może mieć byt w sejmie.
A propo pytania autorki, to ja nie należę do żadnej partii - nie ma obecnie w Polsce takiej odpowiadającej moim poglądom w pełni. Teraz jest jeden wielki syf.
Odpisz
#5
Widzę, że zamiast pomocy koleżance, zrobił się tutaj kącik wzajemnej adoracji.
Odpisz
#6
Jakiej pomocy? I jeśli kogoś chcącego działać partyjnie boli opinia innych, to powinien wrócić do pielenia ogródka.
Odpisz
#7
Nigdy nie głosowałem.. Nie mogę narzekać  :Stan - Niezadowolony - Smuci się:
Odpisz
#8
Oczywiście, że możesz  :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#9
Hmm... ja bym się może zapisał do KNP, bo ta partia mi najbardziej odpowiada. Na razie ślą do mnie maile z koła sympatyków tej partii w moim regionie  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

A co do autorki tematu: Jakie motywy skłoniły Cię do wstąpienia w szeregi tej partii? To tak z ciekawości. A jeśli chodzi o występy publiczne no to nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Trzeba pracować nad sobą, standardowo: Leki, terapia, własna inwencja...
Odpisz
#10
Ta partia najbardziej odpowiada moim poglądom,jestem mocno na lewo. Przynajmniej nie kłaniają się biskupom. Wiele osób nas wyzywa,spływa to po mnie. Uderz w stół,a nożyce się odezwą...
Odpisz
#11
Cytat:Przynajmniej nie kłaniają się biskupom
Złoty przepis na dobrobyt [Obrazek: lolhd5o0mtcri.gif].
Ale za to kłaniają się osobnikom zwyczajnie szkodliwym.

Na razie tak średnio na temat, więc wracając na właściwy tor, by post był legitymacyjny: jedna sprawa, że średnio się nadaję do reprezentacji, a druga, że brakuje odpowiadającej mi partii (liczę, że do wyborów ktoś się wyrobi).
Odpisz
#12
Moim marzeniem zawsze było założenie własnej partii. Nie wiem jaki byłby program, ale na pewno nazywalibyśmy się Chrześcijańska Unia Jedności.
Odpisz
#13
Frustrat napisał(a):Chrześcijańska Unia Jedności.
Bardzo Chrześcijańsko brzmi  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#14
Ach, co ja poradzę, ze polityka i fobia pasuje mi do siebie jak anoreksja i olimpijski finał w rwaniu?
Zbieram na ostrzeżenie, ale widać jeszcze nie uzbierałem, trzeba pracować dalej.
Odpisz
#15
No jeszcze nie, aż dziw bierze.
Wiesz, Zasie, myślę, że gdyby zbadać wszystkich polityków w sejmie pod względem psychologicznym, to moglibyśmy się bardzo zdziwić.

Poza tym - NAJWAŻNIEJSZA RZECZ - marzenia. To one pchają nas do przełamywania granic. I tego Ci, Czerwony Kotku, życzę.
Odpisz
#16
Oraz mandatu, diety, środków na prowadzenie biura i częstych wizyt w TVN24!
Odpisz
#17
http://www.youtube.com/watch?v=wxk-O_A6Jfs
Odpisz
#18
@Clint
Chyba w Warszawie

@Zas
Pracuj, pracuj, internety bez Ciebie się same nie zrobią
Odpisz
#19
..
Odpisz
#20
Należałem chwilę do stowarzyszenia KoLiber, ale jako człowiekowi z fobią, ciężko mi było aktywnie działać. Bałem się zabrać głos, wymieniać opinie itd. Właściwie nawet mówienie komuś z zewnątrz o swoich poglądach sprawiało i nadal sprawia mi problem. Uważam że fobia i działanie w partiach politycznych czy stowarzyszeniach nie idzie w parze, o czym zdążyłem się przekonać na własnej skórze. Więcej stresu niż korzyści z tego. Ale oczywiście nie zniechęcam, jeśli czujesz się na siłach to jak najbardziej.  :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#21
To musi być ciekawe, gdy fobik, czyli, nie czarujmy się, zazwyczaj życiowa pierdoła i ktoś, komu daleko do skrajnie liberalnych mistrzów zaradności, działa w czymś takim jak KoLiber  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język: To juz faktycznie, lewacki Twój Ruch jest bardziej zrozumiały  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#22
No właśnie ja też w zasadzie mam poglądy zbliżone do Nowej Prawicy  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
Aby się przełamać spróbuję zebrać kilkanaście podpisów, zobaczymy co z tego będzie.
Coś tu za dużo libertarianów  :Stan - Uśmiecha się - LOL:

PS: Autorko tematu;
Też się zastanawiam czy działanie w partii mając FS ma sens, ale nasunął mi się wniosek; tak ma sens, pod warunkiem gdy jesteś osobą kompetentną. Niestety, jeśli należysz do Twojego Ruchu to raczej jesteś bez szans. To partia populistów i tak na prawdę nie mając fobii przegrałabyś każdą debatę. Przy reprezentowaniu takich poglądów trzeba mieć bardzo dużą odporność na zasłużoną krytykę. A politycy z pierwszych stron gazet, gdyby wlaśnie nie pomoc zaprzyjaźnionych mediów od dawna byliby regularnie mieszani z błotem za tak bełkotliwe poglądy

Mimo wszystko powodzenia w realizacji swoich pasji.
Odpisz
#23
Po wypowiedziach ludzi nie stwierdziłbym, że to libertarianie, a raczej wolnościowcy ogólnie. Libertarianie to specyficzna grupa.

Do autorki - działaj. Prowadź życie zgodnie z własnymi przekonaniami. To najważniejsze. Mogą one być odmienne od moich, od poglądów innych ludzi. To nie ważne (do momentu, aż nie zaczniemy o tym rozmawiać, bo wtedy będę starał się przekonać do swojej racji  :Stan - Uśmiecha się - Cwaniacko:), a działanie w partii nie musi wiązać się z tworzeniem debat, przemówień, etc. Zbieranie podpisów na ten przykład nie angażuje w jakiś wielki sposób naszych śmieszkowych komórek anxiety, więc może być to na korzyść i Twojej osoby i partii. Możesz także pisać teksty, które mogą przerodzić się w felietony do biuletynu partyjnego. Możliwości na prawdę jest sporo.
Odpisz
#24
Dopoki nikt w realu nie spyta o plityka z nadzieja w glosie ze to jego partie zaagituje to spoko . Jak sie stanie ? - Proste : fobia na jakies 30 sek mi sie wylaczy .
Odpisz
#25
nudy!
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.