- Gdzie jest prawica?
#1
Zauważyliście, że prawie w całej Europie nie ma rządów prawdziwie prawicowych (u nas też nie ma, PiS to żadna prawica, PO to też nie była prawica)?

1. Może się mylę, ale wydaje mi się, że gdyby zrobić badanie na możliwie jak największej grupie okazałoby się, że większości te rządy się nie podobają, dlaczego więc w demokratycznych wyborach politycy konserwatywni przegrywają?
2. Czyżby było tak, że "prawacy" to tylko ta niższa warstwa bez świadomości społecznej i politycznej?
3. Można się bardzo szybko przekonać jak absurdalne są pomysły środowisk "postępowych", wystarczy dać się wypowiedzieć któremuś z przedstawicieli. Dlaczego w takim razie te środowiska mają tak dużo swoich przedstawicieli na uniwersytetach, wśród ludzi, którzy są wykształceni a nawet mają tytuły profesorów, czyli podstawy logiki, wnioskowania, metod naukowych znają. "Swoich" mają też niestety w mediach. Też wszędzie, w każdym kraju.
4. Myślicie, że jest jakaś inna przyczyna, ze ci ludzie wierzą w bzdury, które wygłaszają, czy jest tak, że "ktoś im płaci" a za kasę przecież robi się dużo gorsze rzeczy niż gadanie głupot.
5. Co należałoby według Was zrobić, zeby odwrócić obecną sytuację lub co musiałoby się stać, żeby ludzie oprzytomnieli?
6. Do tej pory niestety opozycja lewicy była kojarzona z Kościołem (co mocno jej zaszkodziło zwłaszcza teraz kiedy każdy ksiądz to przecież pedofil i nawet jak któryś z nich raz na rok powie coś mądrego, hasło pedofil kończy dyskusję). Czy jest szansa na prawicę, ale bez religijnych naleciałości?
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Studia - gdzie i na co? MarszałekFoch 12 4 811 11 Kwi 2013, Czw 18:40
Ostatni post: Nieprzyjaciel
  Gdzie jest sprawiedliwość w tym praworządnym kraju? MK 44 7 513 18 Sty 2009, Nie 20:39
Ostatni post: Niered


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.