- Góry
#1
Lubicie chodzić po górach? Jeśli tak, to jakie są wasze ulubione miejsca?

Ja ze względu na paskudne lenistwo rzadko się z domu ruszam, ale jak już się uda, to nigdy nie żałuję. Z kondycją różnie bywa, raz jest dobrze, innym razem jest masakra i co ciekawe nie ma to często związku z trybem życia, jaki aktualnie prowadzę (najlepiej mi się chodziło w okresie, kiedy picie piwska było moim głównym zajęciem   :Stan - Uśmiecha się - LOL:).

Najczęściej bywam w Beskidach (zwłaszcza na Pilsku i Babiej Górze), w Bieszczadach byłem tylko raz, ale bardzo mi się spodobały (szkoda, że tak daleko). Tatry mnie fascynują, ale poza Czerwonymi Wierchami i przełęczą Krzyżne zbyt wiele tam nie zdziałałem. Marzą mi się Rysy i Orla Perć, ale na razie jeszcze niewystarczająco mi życie zbrzydło, żeby się tam pakować   :Stan - Uśmiecha się - LOL: (mam lekki lęk wysokości i nie wiem póki co, jaki jest limit moich możliwości).
Z klimatów bieszczado-podobnych polecam góry ukraińskie - Gorgany i Czarnohorę. Bardzo ciekawe, dzikie tereny, niestety ciężko tam raczej jechać samemu.

Największym problemem jest dla mnie to, że moim znajomym się coś nie chce w góry chodzić, pozostają więc dwie opcje: wyjazdy z rodziną (frustrujące) i z PTTK (stresujące). W wakacje ostatnio jeżdżę na obozy wędrowne z PTTK, jest bardzo fajnie, szkoda tylko, że nie potrafię tam do nikogo się odezwać   :Stan - Niezadowolony - Smuci się: Ale piękne widoki i różnego rodzaju zabawne przygody rekompensują wszelkie kłopoty związane z fobią.
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.