- Gracie w POKERA ?
#1
Siema
Tak z głupia przyszło mi do głowy że zarzucę takim tematem. Od ostatnich kilku miesięcy dość mocno interesuję się pokerkiem i powiem wam że to świetna zabawa i wbrew pozorom można sie przy nim zrelaksować. Zaczynałem jak to fobik - nieśmiało, na jakichś podrzędnych portalach. Teraz gram na małe stawki i idzie mi nienajgorzej. Chciałbym wiedzieć czy są tu na sali jacyś fobicy-pokerzyści   :Stan - Uśmiecha się:

Mam też propozycję. Mogę załatwić darmowy kapitał startowy 50$ zupełnie za free i bez żadnych zobowiązań. Jeśli ktoś chce zacząć swoją przygodę z pokerkiem to jest najlepszy sposób ( sam tak zaczynałem ).
Trzeba się tylko zarejestrować w odpowiednim miejscu i wypełnić mały quiz. Całość nie zajmie dłużej niż 40 min.
A co ja z tego będę miał?
1) Więcej pokerzystów w Polsce   :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
2) Więcej fobików-pokerzystów w Polsce   :Stan - Uśmiecha się:
3) Jeśli zarejestrujecie się jako moi znajomi, dostanę bonusowe punkty   :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:

Jeśli jesteś zainteresowany pisz (najlepiej PM bo coraz rzadziej odwiedzam forum ;p). Pomogę się zarejestrować, wypełnić quiz, wyjaśnię zasady ;p
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.