- halucynacje, zwidy, głosy
Sceptycznie podchodzę do tego typu rzeczy,ale nurtuje mnie czy w LD ciężko odróżnić sen od jawy. Moje sny są mało realistyczne , zamglone i pozbawione szczegółów.Zupełnie jakbym oglądała je przez srebrny ekran. Ciekawe czy w takim świadomym śnie nabrałoby to innego wymiaru,ale nie mam cierpliwości ,aby próbować go osiągnąć.
Odpisz
(13 Lut 2018, Wto 16:12)Shiro napisał(a): To jak zaśniesz w samolocie to masz przewalone w takim razie  :Wystawia język:

haha xD

Zasady znanej nam fizyki i czasoprzestrzeni nie dotyczą ciała astralnego... Także samolot jednocześnie mnie odleci i nie odleci...  :Uśmiecha się szeroko:

[Obrazek: 1329411809_9de_20.jpg]


@orzeszkowa_wdowa

Ostatnio często doświadczam LD. Jest bardzo prosty sposób żeby odróżnić sen od jawy... ZEGAREK  :Uśmiecha się szeroko:... Zegarki nie pokazują godziny, cyfry są pozamieniane, lub ich wgl nie ma...  :Uśmiecha się szeroko:
Odpisz
Sposób na OOBE/świadomy ale nie polecam więc w spoilerze

2+2=4-1 thats 3 QUICK MATHS
Odpisz
Jakie drgawki? Świadomy sen jak sama nazwa mówi to zwykły sen, tyle że jesteś świadomy tego że śnisz...  :Uśmiecha się szeroko: Nie trzeba do tego żadnych technik... Wystarczy to sobie tylko uświadomić...  :Uśmiecha się:

Jeżeli chodzi o OOBE to już inna bajka... Tam już trzeba pracy nad sobą...  :Uśmiecha się szeroko:
Odpisz
Kiedyś jak miałem zasnąć to miałem poczucie jakbym leżał twarzą do ściany a w rzeczywistości byłem na drugim boku (oczy miałem zamknięte żeby była jasność)

When did the diamonds leave your bones?
Odpisz
Taka ciekawostka z mojego życia na dziś.

Miałem operację nosa i nie mogli mnie uśpić, więc dostałem dawkę narkozy jak dla konia i w środku operacji się obudziłem z "otwartą" twarzą.
2+2=4-1 thats 3 QUICK MATHS
Odpisz
[Obrazek: 04.jpg]
Odpisz
Wiesz że za udostępnianie publicznych zdjęć grozi 3 lata więzienia w zawieszeniu na 2 głebokości astralne
2+2=4-1 thats 3 QUICK MATHS
Odpisz
(13 Lut 2018, Wto 16:37)Shiro napisał(a): Wiesz że za udostępnianie publicznych zdjęć grozi 3 lata więzienia w zawieszeniu na 2 głebokości astralne?

Chyba niepublicznych  :Uśmiecha się szeroko:
Odpisz
Za pyskowanie pójdziesz do celi z mamą Madzi
2+2=4-1 thats 3 QUICK MATHS
Odpisz
(13 Lut 2018, Wto 16:40)Shiro napisał(a): Za pyskowanie pójdziesz do celi z mamą Madzi

Fajnie.. Związałbym się z nią, ale pewnie mnie rzuci..  :Smuci się:
Odpisz
Jak się zachowujesz jak dziecko to nie miej pretensji
2+2=4-1 thats 3 QUICK MATHS
Odpisz
Też się będę wybierał na operacje nosa..  :Uśmiecha się szeroko:
Odpisz
Stop offtop please!

Ps. Ale zapytam tylko, z tym wybudzeniem w trakcie operacji to na serio?  :Zaskoczony:
Odpisz
Tak. Obudziłem się właśnie z otwartą twarzą i w okół pełno typów w tych swoich maseczkach. Podali mi szybko narkozę i poszedłem spać dalej ale czułem się trochę jak podczas porwania przez ufo.
2+2=4-1 thats 3 QUICK MATHS
Odpisz
Słabo, nie zazdraszczam
Odpisz
Byłem tak nawalony narkozą że tak średnio się czymkolwiek przejmowałem  :Wystawia język:

Najgorsze jest samo podchodzenie do narkozy. Zasypianie tak nie z biologicznych przyczyń jest takie dziwne, czujesz się jak maszyna, której da się 20 deko jakieś substacji i jesteś bezbronny


Żeby nie było offtopu aż takiego, to OOBE można osiągnąć też przez jakieś szamańskie rytuały z odpowiednimi ziołami
2+2=4-1 thats 3 QUICK MATHS
Odpisz
(12 Lut 2018, Pon 18:04)Diux napisał(a): Interesuje mnie temat paraliżu sennego... Ludzie po przebudzeniu nie mogą się ruszyć i widzą czarną postać stojącą nad nimi... Skoro to są halucynacje to powinni widzieć różne rożniste rzeczy jakie tylko im mózg podsunie... Ale tak nie jest... Ludzie podczas paraliżu widzą tylko jedno... Czarną postać... Interesujące...
Ja przy paraliżach nie mogłem w ogóle otworzyć oczu, poza paraliżami połowicznymi, w których mogłem otworzyć jedno oko i ruszać jedną stroną ciała, ale nic nie widziałem poza swoim pokojem. Słyszałem tylko głosy związane z tym, czego przedtem dotyczył sen. W połowicznym paraliżu słyszałem je przy jednym uchu (tej sparaliżowanej strony)
(12 Lut 2018, Pon 18:20)Mżawka napisał(a): Nie wiem czy to hipnagogia, czy jest na to jeszcze odrębna nazwa, ale halucynacje są stanem psychopatologicznym, a paraliż senny jest naturalny.
Paraliż senny też może być stanem patologicznym (w niektórych przypadkach)
(13 Lut 2018, Wto 16:19)orzeszkowa_wdowa napisał(a): Sceptycznie podchodzę do tego typu rzeczy,ale nurtuje mnie czy w LD ciężko odróżnić sen od jawy. Moje sny są mało realistyczne , zamglone i pozbawione szczegółów.Zupełnie jakbym oglądała je przez srebrny ekran. Ciekawe czy w takim świadomym śnie nabrałoby to innego wymiaru,ale nie mam cierpliwości ,aby próbować go osiągnąć.
W LD intelektualnie wie się, że się śni, jedynie może być problem z emocjonalną identyfikacją. Pewne problemy mogą też być, gdy nie można się obudzić mimo chęci. Ja tak miewałem wiele razy w LD i wtedy czułem się jak uwięziony w jakimś innym wymiarze i panika, że nie mogę się z niego wydostać.
(13 Lut 2018, Wto 16:30)Diux napisał(a): Jeżeli chodzi o OOBE to już inna bajka... Tam już trzeba pracy nad sobą...  :Uśmiecha się szeroko:
Ja doświadczyłem raz w życiu OOBE i było samoistne, ale na kilkanaście sekund, potem "spadłem" i rozpoczął się LD.
(13 Lut 2018, Wto 17:03)Shiro napisał(a): Najgorsze jest samo podchodzenie do narkozy. Zasypianie tak nie z biologicznych przyczyń jest takie dziwne, czujesz się jak maszyna, której da się 20 deko jakieś substacji i jesteś bezbronny
Mnie zastanawia, jak to jest być usypiany maską, szczególnie czy ma to jakieś skutki uboczne u osób ze złożonymi zaburzeniami psychicznymi i zaburzeniami czynnościowymi OUN. Bo to jest bardzo gwałtowne uśpienie.
Kto od wczesnego dzieciństwa jest mentalnym hiperprzegrywem, będzie nim dożywotnio. Wrodzonego bądź nabytego we wczesnym dzieciństwie hiperprzegrywu nie da się pokonać.

OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

               Reklama