- "Herbivore man"
(10 Sie 2018, Pią 21:31)USiebie napisał(a): Nom, zobaczycie jak to jest mądrale. Jak mi zacznie spadać, to wam skoczy, i wtedy ja się będę śmiał.
nie martw się @USiebie‍ gdzieś tam są 30-letnie dziewice dla Ciebie     :Uśmiecha się nerwowo: 
u mnie w robocie jest taka laska, 29-lat , taka perfekcjonistka, ostro zapier***ala i z tego co mówi jest idealną panią domu, raz babki ją obgadywały pod jej nieobecność, jedna "na pewno jest dziewicą" a druga "nigdy nie wiesz, może pół wioski ją miało"     :Śmieje się z jęzorem: 

no a ostatnio się chwaliła, że jakiś facet po nią przyjeżdża w drodze z roboty
Odpisz
(11 Sie 2018, Sob 11:54)forac napisał(a): jakiś facet po nią przyjeżdża w drodze z roboty
to nie byłem ja
Odpisz
(11 Sie 2018, Sob 11:57)USiebie napisał(a):
(11 Sie 2018, Sob 11:54)forac napisał(a): jakiś facet po nią przyjeżdża w drodze z roboty
to nie byłem ja
tj. gdzieś tam na wioskach i małych miasteczkach chowają się laski, które nie mają kosmicznych wymagań i za którymi wystarczy się nachodzić/najeździć/spędzić czas itp.
Odpisz
Są rodzaje spierdolania, które uniemożliwiają nawiązanie bliskiej relacji, choćby już na poziomie emocjonalnym. Więc nie, nie ma pań dla kogoś takiego jak ja, albo się zmienię albo pozamiatane.
Odpisz



PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!