- Horrory, gwałty, seryjni mordercy...
#1
Nazwa tematu jest może nieco przerażająca, ale jest też zgodna z tym, co chciałem napisać.


Pewnie nie jest to do końca normalne, ale od wielu, wielu lat interesuje mnie taka tematyka. Lubię czytać o morderstwach, oglądać prawdziwe historie z tym związane. Pamiętam jak chyba w styczniu 2013 roku trafiłem na sylwetkę Leszka Pękalskiego i obejrzałem dokument o nim. Potem poszło już po kolei. Wyszukiwałem informacje o seryjnych mordercach. Obejrzałem masę dokumentów na ten temat. Kiedyś był nawet taki cykl w telewizji na jakimś kanale, który obejrzałem chyba cały. W pewnym momencie nie było na polskim youtube filmu o tej tematyce, którego bym nie widział. Teraz już tak nie jest, bo mam mniej czasu, ale w wolnych chwilach nadal się tym interesuje. Fascynuje mnie to, że działo się to naprawdę. Taka bestia naprawdę działała i mordowała ludzi.

Tak samo jest z tematyką gwałtów. Jednym z moich ulubionych horrorów jest "I spit on your grave". Jeśli ktoś nie kojarzy, to jest to film z gatunku "rape and revenge", w którym główna bohaterka morduje swoich gwałcicieli. Film jest przerażający i pewnie dużo kobiet nie mogłoby go obejrzeć, nie życzę też, żeby jakakolwiek kobieta czy mężczyzna tego doświadczyli na własnej skórze. Ale mnie to interesuje i wzbudza we mnie duże emocje.

Horrory też lubię oglądać, ale już nie tak jak kiedyś. Od paru lat bardziej interesują mnie prawdziwe historie, albo historie oparte na faktach.

Sam jestem bardzo spokojnym człowiekiem, który nigdy nikogo fizycznie nie skrzywdził. Nie zabiłem żadnego zwierzęcia, bo też nie lubię jak one cierpią. Ale interesuje mnie słuchanie czy oglądanie takich strasznych, autentycznych historii. Kiedyś próbowałem paru osobom o tym opowiadać, ale nawet nie chcieli mnie słuchać, bo uważali to za zbyt przerażające...


Czy ktoś ma też tak jak ja?
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis lvs:
  • Szary, Ketina
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.