- Hyde Park.
#1
Do użytku powszechnego.

* * *

Do excuser:

Niestety czuję potrzebę wyjaśnienia jeszcze i mam nadzieję, że szybkiego zakończenia tej sprawy.
excuser napisał(a):A Ty znowu swoje ...
Ja Ci nie odbieram możliwości posiadania swojego zdania, a Ty co krok zwracasz uwagę, jakbym nie miał prawa mieć swojego. Tam nie dopisałem z pośpiechu do końca, o co mi chodzi. Po prostu pesymistycznie patrzysz na moje działania. A coś mi się wydaje, że zapoznałeś się tylko z fragmentem moich reakcji na forum. Może Ty też znowu swoje? Jak to jest? Jak to się mówi o tych drzazgach?

Jeśli chodzi o porady, to zapytam Ci się bardzo wymownie: weźmiesz odpowiedzialność za własne rady na swoje sumienie?

Odpowiedz proszę na to pytanie. Najlepiej tutaj.

Aha! I jeszcze jedna ważna rzecz. Wiesz co jest nie tak? Przychodzisz tu i już wszystkich wyleczyłeś, nie wkurzyłoby Cię to? Bo mnie tak. Nie zapominaj, że podałem też powody, dlaczego to co proponujesz może być niewłaściwe.

Aaaaa! Zapomniałem, a to dla mnie ważne. Niby chcę być taki silny i nie przyznać się nawet przed sobą, że potrzebuję pomocy, ale jednak ta pomoc była mi potrzebna. Dziękuję wszystkim, którzy ją okazali w tej sprawie, czy to celowo, czy przypadkowo.   :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz

[-]
Brak dostępu



Niestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.




PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.