- internet
#1
czy ludzie z fobiom mogą pogłębiać swoją fobie przesz korzystanie z internetu przeczytajcie artykuł http://republika.onet.pl/29995,26,1,fabryka.html jak myślicie.
Odpisz
#2
No jasne że sprzyja rozwojowi wszelkiej maści nieśmiałości. Teraz przez internet zrobisz wszystko; zapłacisz rachunki, zrobisz zakupy, zamówisz pizze na obiad, poszukasz ludzi do remontu. Po prostu większość rzeczy robisz już nie wychodząc z domu. A to sprzyja temu, że ludzie są od siebie coraz dalej, rzadziej się spotykają i komunikują w realnym świecie.
Odpisz
#3
Sprzyja rozwoju fobii i to bardzo, myśle, że u mnie głównie w ten sposób się to rozwinęło. Zastanawiam się (jak zwykle) jak to będzie wyglądać za parę lat, gdzie będą uczucia, spotkania jak technologia i dostęp do rozrywek/usprawnień życia będzię większy. Powyżej 6 godzin to u mnie normalka niestety...
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.