- Jak otworzyć się na ludzi ?
#1
Zastanawiam się jak się otworzyć na ludzi.
Niestety brakuje mi tych pozytywów żebym wiedziała jak to zrobić.
Pisałam z koleżanką z byłej pracy. I mi pisała o otwarciu się na ludzi i o wierze w siebie. Bardzo się zdziwiłam że ktoś w ogóle się pytał co u mnie.
Tylko, że nie potrafię. Wiele razy mnie zwalniano, nie przedłużano mi umów. Mam niską samoocenę. Nie miałam nigdy przyjaciół, znajomych, nikogo. Co prawda bardziej zaczęłam dbać o higienę osobistą przez to, że zauroczyłam się w kierowniku i tego bym nie przeżyła jakby ów obiekt moich uczuć na mnie wrzeszczał.
Zazdroszczę chłopakom z pracy, że chodzą razem na piwo. Ja się czuje dobrze w męskim towarzystwie. Jestem miła i kulturalna dla wszystkich ale żyję w poczuciu, że nie jestem lubiana. Wszystko się u mnie kręci wokół motoryzacji. Jak jest okazja to sobie pojadę na imprezę (jak w przypadku Poznania czy Ostródy). Nie mam samochodu.
Koleżance z którą robię to zazdroszczę, że do niej to zagadują. U mnie to potrzeba czasu bym od tak zaczynała z kimkolwiek gadać.
W podstawówce byłam chłopczycą. Z chłopakami i rozmowy i zabawy wszystko miałam. W gimnazjum się posypałam psychicznie bo mi dokuczano a poza tym brak wsparcia w domu. Co potem przeciągnęło się do teraz.
Wiem, że auto to bezdenna skarbonka i tak dalej (i z czegoś trzeba je utrzymać ja to rozumiem) ale jak słyszę o tym, że ktoś se auto kupił i że ma bratnią duszę (czy też to że pracuje długi czas w firmie) to im zazdroszczę. Ja mam tylko zauroczenie do kierownika z którym się ukrywam bo mi jest po prostu wstyd że takie coś odczuwam.
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie odzywanie się wśród osób które się zna butterfly92 19 3 248 10 Sie 2015, Pon 15:31
Ostatni post: Kateusz
  nie liczy się ilość ludzi, ale to, ile odeszło kosiarz 2 933 14 Maj 2010, Pią 15:26
Ostatni post: Rail Tracer


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.