- Jaka będzie przyszłość?
#1
"W najbliższych kilkunastu latach doświadczać będziemy dwóch procesów. Narastać będzie presja emigracyjna z krajów Afryki i Azji, przeżywających eksplozję demograficzną, powodującą zwiększenie ich ludności o setki milionów osób, których miejscowe gospodarki nie zdołają w pełni wchłonąć, a z drugiej strony – społeczeństwa Zachodu przeżywać będą początek rewolucji sztucznej inteligencji, która pozbawi pracy miliony osób, a dziesiątki milionów zmusi do przekwalifikowania. Wbrew uparcie powtarzanym opiniom, Europa nie będzie potrzebowała siły roboczej milionów niewykwalifikowanych imigrantów. Jej gospodarcze i społeczne potrzeby zderzą się z chęciami milionowych mas marzących o lepszym, bezpieczniejszym życiu. Ale ich przybycie tutaj nie zapewni dobrobytu i spokoju ani im, ani europejskim społeczeństwom. Wręcz przeciwnie, będzie raczej źródłem mniej lub bardziej gwałtownych konfliktów."

https://www.facebook.com/euroislampl/pos...275286323/I tutaj bardzo, bardzo ważny artykuł, nie wrzucam tym razem fragmentów, bo musiałabym cały od A do Z skopiować, naprawdę polecam:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...n5txm2.amp

A jak wy widzicie przyszłość Europy / świata?
Odpisz
#2
Tak jak w filmie Elizjum

Spokojnie, fobicy wszyscy zostaną zabrani na górę jako karne bezproblemowe jednostki mogące robić za służbę domową czy organiczne, a nie robotyczne prostytutki - w dobie AI żywa służba to będzie luksus dla tych najbogatszych, którzy będą żyć w lepszym świecie.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Zasió:
  • Niered
Odpisz
#3
Jedyna strona przedstawiająca globalne trendy strategiczne


http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/gl...1406121482

http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/po...p214084673
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.