- Komisja wojskowa ...
#1
O kurcze jutro mam komisje wojskowa... :? Juz teraz jestem zestresowany... Jak to bedzie wygladac, chyba bedzie duzo ludu... Pewno jak
beda mnie badac to bede rekordowo  :Śmieje się nerwowo:  :Śmieje się nerwowo:  :Śmieje się nerwowo:
Jak wspominacie swoje kom. wojskowe? Gdzies czytalem, ze kaza sciagac przed nimi galoty i macaja pewne rzeczy i zagladaja gdzieniegdzie...  :Smuci się:  :Smuci się:  :Smuci się:
Nie mile rzeczy...
Odpisz
#2
  :Uśmiecha się szeroko:
Odpisz
#3
Mnie sie na komisji jedynie spytali " czy na dole wszystko gra " hahha wiec galoty pozostaly na swoim miejscu
Don't run ...
We are your friends...
Odpisz
#4
Jest już podobny temat  :Wystawia język:
Odpisz
#5
U mnie wyglądało to tak, że... W sumie niewiele pamiętam już  :Uśmiecha się puszczając oko: Było pełno ludzi w budynku, a do komisji wchodziło się w kilka osób. W przylegającym pomieszczeniu się rozbierało do slipów i pojedynczo podchodziło do komisji. Pamiętam tylko, że przez chwilę miałem się położyć na leżaku i podeszła jedna pani i zaglądała tu i tam  :Uśmiecha się puszczając oko:
Odpisz
#6
Jest temat o komisji wojskowej.
Lukmen, uwierz, komisja wojskowa to nic strasznego - te wszystkie opowieści o poniżeniu jakie Cię tam czeka są naciągane. Nic strasznego. Zwyczajne badania.
Zanim napiszesz - przeczytaj
Budząc się rano, pomyśl jaki to skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Marek Aureliusz
Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą.
Fiodor Dostojewski
W głowie mi coś burczy, ale cholera, nie umarłem.
Zwjeszak
Odpisz
#7
Może z mojego wcześniejszego posta nie wynikało, ale też uważam, że to nic strasznego. Wszyscy tam byli przestraszeni, tylko na zewnątrz cwaniakowali. A w środku wszystko poszło szybko i bez problemów. Ci ludzie w komisji w ciągu kilku godzin musieli obejrzeć kilkuset gołych chłopaczków. Nawet największemu zboczeńcowi by się to znudziło  :Uśmiecha się puszczając oko:
Odpisz
#8
Billy the Mountain napisał(a):Nawet największemu zboczeńcowi by się to znudziło  :Uśmiecha się puszczając oko:

Mnie by się nie znudziło  :Śmieje się:

SzukamRzony napisał(a):po tym jak wzieliśmy grupowy prysznic. XD


Ekstra...! :Stare - Uśmiecha się i puszcza oko: :Stare - Przewraca oczami 2:
Odpisz
#9
Sugar Sweet napisał(a):
Billy the Mountain napisał(a):Nawet największemu zboczeńcowi by się to znudziło  :Uśmiecha się puszczając oko:
Mnie by się nie znudziło  :Śmieje się:
Pamiętaj, że nie mogłabyś wybierać tych lepszych, tylko musiałabyś oglądać wszystkich. I wszystko  :Uśmiecha się puszczając oko:
Odpisz
#10
Recenzja mojego pobytu na komisji  :Wystawia język:

Dzisiaj mam jechać na tą głupią komisję, a z opowieści kumpla (28lat obecnie) wynikalo, że trza się rozbierać do rosołu czyli dla kogoś tak nieśmiałego jak ja przerąbane.
Nic trzeba jechać, inaczej oni po mnie przyjadą  :Wystawia język:
Oczywiście niewiem gdzie to jest  :Wystawia język:
Na obstawę biorę ojca ze sobą.
Wbijam się do budynku i tu tłum (przeszło 200 osób), czułem się jak śliwka w kompocie  :Wystawia język: (dla fobików bardzo nieciekawa sytuacja).
I czekanie aż Cię zawołają.
Dwie godziny w kolejce.
W końcu wołają, mam podpisać tylko papierów i znów na korytarz pełen ludzi.
Znów wołają, najgorsza akcja badanie.
Za biurkiem siedzi 5 debili a na chodzie jakaś stara lekarka co ma mnie (i innych )badać.
Na wejściu każa mi się rozbierać do slipek i skarpetek  :Wystawia język:.
Staję na wagę (lekarka w tym momencie mnie waży), następnie sprawdza moje wymiary, nastepnie mam test wzroku, co nawaliłem i dostałem ochrzan, że niemam okularów.
Po czym dostałem A, ale mnie nie zgarneli (co zresztą widać skoro piszę tego posta, w innym przypadku bym był na cmentarzu po próbie samobójczej  :Wystawia język: ) bo miałem odroczkę  :Uśmiecha się:
I tyle

PS  :Wystawia język:rzyszłego roku podobno ma byc zawodowe.

Odpisz
#11
weźcie przestańcie ludzi straszyć - ja ją miałem przed tygodniem i tam nie sprawdzają żadnych miejsc intymnych. Wchodzisz, rozbierasz się i najpierw zważą, zmierzą, zbadają wzrok, zobaczą czy nie jesteś daltonistą, każą się położyć na łóżku - opukają, ostukają potem idziesz na wywiad tam pytają o jakieś tatuaże przebyte choroby itp potem idziesz się ubierasz i czekasz na książeczkę wojskową....  :Uśmiecha się: nic strasznego  :Uśmiecha się:
Odpisz
#12
Za dużo ludu na korytarzu i czekanie na kategorię (tymbardziej, że dają nie tą co trzeba  :Wystawia język: ), a tak to niema się czego bać.

Odpisz
#13
A ja dostałem kategorię A, mimo tego, że chciałem się wymigać zwolnieniem od lekarza an alergię. A gość który był przede mną nie miał nic i dostał D :?
Odpisz
#14
I tak to jest, Leon. Jeden gostek, którego znam z widzenia dostał D za sam wygląd (ma dużo kolczyków i dziary), a ja choć mam alergię i astmę zarobiłem A. Kretyni, nie lekarze  :Zaniemówił: :Stare - Przewraca oczami 2:
Odpisz
#15
. . .
Z przyczyn technicznych konto zmieniono na PoMimoTo LEON
Odpisz
#16
PoCoMiTo napisał(a):U mnie mnie na komisji trzeba było wejść za parawan no i tam wiadomo co było dalej xD
u mnie to samo, kolo :? prowadził za parawan i lukał
Odpisz
#17
Niered napisał(a):
PoCoMiTo napisał(a):U mnie mnie na komisji trzeba było wejść za parawan no i tam wiadomo co było dalej xD
u mnie to samo, kolo :? prowadził za parawan i lukał

I mojego małego też oglądał  :Zaniemówił: Zboczeniec jeden :Stare - Uśmiecha się i puszcza oko:
Odpisz
#18
A po co oni tak wszystko dokładnie sprawdzają? To ma jakieś znaczenie dla działalności bojowej  :Uśmiecha się:?
Odpisz
#19
Neira napisał(a):A po co oni tak wszystko dokładnie sprawdzają? To ma jakieś znaczenie dla działalności bojowej  :Uśmiecha się:?
Nie wiem, jakie ma znaczenie, ale na pewno nie sprawdzają dokładnie. Zazwyczaj "przegląd" trwa około połowy sekundy  :Uśmiecha się puszczając oko: Sprawdzają, czy wszystko na miejscu i lecą dalej  :Uśmiecha się puszczając oko:
Odpisz
#20
Pewnie chcą uchronić poborowych, którzy mają "coś nie tak" w miejscach intymnych przed ewentualnymi przykrościami, które mogłyby ich spotkać w wojsku. W końcu pod prysznicami każdy by zobaczył, że np. Zdzichu ma tylko jedno jajo, a Albercik ma aż cztery  :Diabeł:  :Uśmiecha się puszczając oko:

EDIT: Mam jeszcze takie pytanie do poborowych - golicie się "tam" na dole? Ciekawe, czy można dostać "D" za to, że jest się łysym między nogami?  :Śmieje się: Szkoda, że się nie wydepilowałem przed komisją, bo może miałbym już wojsko z głowy... :Stare - Przewraca oczami 2:  :Uśmiecha się puszczając oko:
Odpisz
#21
antyk napisał(a):Pewnie chcą uchronić poborowych, którzy mają "coś nie tak" w miejscach intymnych przed ewentualnymi przykrościami, które mogłyby ich spotkać w wojsku.

To bardzo miłe z ich strony  :Śmieje się: .
Odpisz
#22
Oględzin genitalii dokonuje dermatolog-wenerolog, przy okazji sprawdza czy wszystko jest na miejscu. Wątpię, żeby komuś przydzielili D z powodu jednego jajka  :Uśmiecha się:
Odpisz
#23
I trzeba pamiętać żeby się nie schylać pod prysznicem
Odpisz
#24
jak ktoś ma dziary w szczególności na ręku dostaje OD RAZU kategorię D - wiem na pewno że nie można mieć niczego na dłoniach bo jak się salutuje to musi się mieć czyste ręce czy coś takiego
Odpisz
#25
Cytat:Pewnie chcą uchronić poborowych, którzy mają "coś nie tak" w miejscach intymnych przed ewentualnymi przykrościami, które mogłyby ich spotkać w wojsku.
Ale oni troskliwi. W wojsku jest dobrze jak u mamusi.

Cytat:jak ktoś ma dziary w szczególności na ręku dostaje OD RAZU kategorię D
Niekoniecznie.
Zanim napiszesz - przeczytaj
Budząc się rano, pomyśl jaki to skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Marek Aureliusz
Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą.
Fiodor Dostojewski
W głowie mi coś burczy, ale cholera, nie umarłem.
Zwjeszak
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.