- [koszulki] ZAPISY na jeża
#1
Plan jest taki aktualnie:
Tutaj każdy zgłasza zapotrzebowanie na koszulkę/koszulki. Jeśli zbierze się liczba co najmniej 30 osób, to podaję konto, każdy wpłaca pieniądze i składam zamówienie. Następnie do specjalnej bazy dzięki uprzejmości kolegi forumowego przychodzą koszulki, skąd wysyłam zamówienie do wszystkich, którzy się zgłosili. Pocztą polską, albo inpostem- wedle życzenia.
Osoby chcące odebrać koszulki osobiście będą miały taką możliwość na spotkaniach warszawskich, które odbywają się właściwie co tydzień, ewentualnie można będzie uzgodnić termin ze mną   :Stan - Uśmiecha się:

30 osób jest potrzebne, ponieważ jest to granica opłacalności nadruku metodą sitodruku. Jeśli nie zbierze się wystarczająca liczba- będziemy kombinować z innymi technikami   :Stan - Uśmiecha się:

Szacowane koszty są następujące (z wliczoną przesyłką):
1) Opcja budżetowa- ~30 zł (męski lub damski krój)
2) Opcja premium, lepsza jakość i krój koszulek- ~40 zł (męski lub damski krój)
Dla odbierających osobiście koszty będą niższe o około 5 zł.

Zasady zapisów:
Każdy wpisuje numerek, swój nick oraz ilość koszulek, które chce zamówić. WAŻNE: DOMYŚLNYM KOLOREM KOSZULKI JEST BIAŁY. Jeśli ktoś chciałby szarą koszulkę- proszę o tym wspomnieć i koniecznie napisać, czy w razie gdyby nie udało się załatwić koloru szarego, to czy jesteście chętni na biały kolor.
Jeśli wszystko pójdzie sprawnie i gładko oraz zgłosi się 30 chętnych, koszulki przyjdą do Was do końca czerwca.

Zdjęcie podglądowe:
[Obrazek: jesz_bia_y.png]

Ok, zaczynamy.

1. dead.beat- opcja premium, 1 sztuka.
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.