- Lek- problem
#1
Od dokładnie miesiąca i tygodnia biorę raz dziennie lek o nazwie Arkteis (paroksetyna). Na początku miałam skutki uboczne, potem jakoś osłabły. Niedawno miałam wizytę u psychiatry i próbowała mi wmówić że lek pomógł mi przy maturze, a ja wiem że nie. W końcu z bezsilności zgodziłam sie z nią i przepisała mi kolejne opakowanie tego samego leku. A ja nie widzę żadnej poprawy, ostatnio tylko nasilają się nudności i już z tydzień z rzędu mam niezbyt dobry humor, a nigdy nie występowało to tak długo. I w związku z tym mam pytanie- brać dalej lek i czekać aż wystąpi poprawa (bo być może minęło jeszcze za mało czasu) czy zmienić pscyhiatre?
Odpisz
#2
Nikt nie pomoże?
Odpisz
#3
brać tak do 2 miesięcy max, jak nic nie pomoże to zmienić, ale jesli masz zły humor tzn że pomagają : > potem sie to unormuje (no chyba ze przed braniem lekow tez mialas zly humor no to zbyt małe dawki)
Odpisz
#4
Swoją drogą tego arkteisu się przełykać nie da bo ma taką beznadziejną konsystencję,
raz mi go aptekarka wydała bo akurat nie mieli parogenu.
Pobierz jeszcze z ten miesiąc jak mówi chudy i jak dalej nie będzie zmian to chyba trzeba zmienić lek ( albo psychiatrę ).
Odpisz
#5
Przepraszam za semi-offtop, ale chyba psychiatrę trzeba zmieniać częściej niż leki. (no, przynajmniej aż się znajdzie tego odpowiedniego)
[Obrazek: bgz24n.gif][Obrazek: cutehamster.gif]
Odpisz
#6
Dzięki za odpowiedzi    :Uśmiecha się: Zrobię tak jak radzicie, jeszcze przez ok. miesiąc będe brała ten lek, a jak nic się nie zmieni to spróbuję przerzucić się na inny, równocześnie zmieniając lekarza.

Nie wiem czy to sprawka leku, ale moje sny są jakieś takie bardzo dziwne i rzeczywiste, że czasami po przebudzeniu się nie wiem czy to zdarzyło się naprawdę czy nie    :Uśmiecha się:

PoCo- bo Arkteisu nie łyka się tak normalnie. Na ulotce jest nawet napisane żeby razem z jedzeniem go brać i idzie gładko. Po zetknięciu z wodą cały się rozpuszcza i powstaje naprawdę niezłe paskudztwo    :Obraził się:
Odpisz
#7
hardkorowe sny? też to mam, całkiem normalne : > ja to nawet polubiłem, bo potem mam co opowiadać    :Wystawia język:
Odpisz
#8
jakis czas, oprócz fluoksetyny biorę mirtazapinę- na sen. Sny są rewelacyjne, śpię jak kamień, a dodatkowo to antydepresant. ostatnio zmniejszam dawkę tego leku, ponieważ nie mogę sie dobudzić i czuję sie zmęczona. dzisiejszy poranek świadczy chyba o tym ,że najwyższy czas skończyć z mirtorem. przespałam budzik, jak już otworzyłam oczy nie dałam rady sie podnieść, dopiero teraz mocna kawa może postawi mnie na nogi
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zwiększać dawkę ssri czy dodatkowy lek? dawiq 5 338 09 Cze 2018, Sob 12:28
Ostatni post: dawiq
  Leki  Coś na lęk cokolwiek sprawdzonego i skutecznego Castle Bravo 13 1 208 16 Wrz 2017, Sob 10:33
Ostatni post: qaz21122
  lekki lek antydepresyjny bajka 15 730 02 Maj 2017, Wto 15:26
Ostatni post: forac
  Niacyna ~wit B3, przemilczany naturalny lek Niered 15 1 998 12 Mar 2017, Nie 4:04
Ostatni post: Niered
  Objawy nieporządane lek Sertranorm zawierającego Sertraline CollardGreens 1 1 647 10 Wrz 2016, Sob 17:32
Ostatni post: Placebo
  Lek obniżający libido grego 53 5 781 05 Wrz 2016, Pon 20:49
Ostatni post: ananas filozoficzny
  Lek Mirtagen 15 - Opinie rohace1 0 1 079 10 Mar 2016, Czw 21:56
Ostatni post: rohace1
  Lek benzodiazepinowy bez recepty Matthew 5 2 967 08 Lut 2016, Pon 13:53
Ostatni post: przecpanyleb
  Lek na depresje,fs i bdd Castle Bravo 4 859 25 Sty 2016, Pon 19:47
Ostatni post: FireSoul
  Najbardziej skuteczny lek na depresję świr 43 5 277 15 Sty 2016, Pią 21:21
Ostatni post: Placebo


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.