- Life coaching dla nieśmiałych i fobików
#1
Cześć,

zdaję sobie sprawę w jakim stopniu fobia społeczna udziela się Wam w życiu, ponieważ sam przez to przechodziłem i to naprawdę w skrajnie negatywnym znaczeniu tego słowa. Bóg oraz cecha zwana rezyliencją (tzw. sprężystość psychiczna) pozwoliły, pomogły mi z tego wyjść, wyciągnąc odpowiednie wnioski ze wszystkich traum i stanąć na nogi. W chwili obecnej jestem już niemal innym człowiekiem – szczęśliwym, spełniającym się, realizującym pasje.
Moją pasją jest life coaching, jak nie trudno się domyślić, skupiam się na wspieraniu innych w pozbywaniu się nieśmiałości, fobii społecznej oraz rozwijaniu rezyliencji.
Domyślam się, że wielu z Was ma negatywne skojarzenia związane z coachingiem, psychologią motywacji i ogólnie rozwojem osobistym.
Nie dziwi mnie to, ponieważ widząc jaki obraz tej dziedziny budują czołowi i nie tylko czołowi polscy coache, rzeczywiście można uznać, że coaching niektórym może służyć nie do wspierania klientów, tylko samych coachow – ich ego oraz sytuacji materialnej.
Tworzy to fałszywy obraz na temat rozwoju osobistego w oczach innych i jeśli dodamy do tego fakt, że związane jest to ze zmianą nawyków, myślenia, wykazywania się odwagą, determinacją i siła woli, mało kto tak naprawdę się tym interesuje, a jeszcze mniej osób, praktykuje.

Z własnego doświadczenia i nie tylko, wiem, że warto nad sobą pracować tym bardziej jeśli nasza osobowość jest tłamszona przez nieśmiałość lub fobię społeczną. „Życie jest przygodą dla odważnych, albo niczym” - Helen Keller.

Wspomnianą wcześniej pasję, life coaching, postanowiłem wprowadzić w życie, zakładając firmę i spełniając w ten sposób jedno ze swoich marzeń.

Zapraszam na moją stronę internetową: aspera.wroclaw.pl
Osoby z Wrocławia, zainteresowane coachingiem, zapraszam na wstępne spotkanie lub zadanie mi pytań przez telefon (wiem, mi też wykonywanie połaczęń do obcych osób długo sprawiało poważny problem, ale niemalże zawsze warto robić to czego się boimy) ewentualnie e-mail.
Wszystkie niezbędne informacje odnośnie całego procesu, metod, jego możliwych efektów, kosztów, kontaktu, nieco tematycznych artykułów oraz informacji o mnie – znajdziecie pod wyżej podanym linkiem.

Hej    :Uśmiecha się:.
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co z leczeniem dla "niestacjonarnych"? stap!inesekend 13 1 248 09 Mar 2017, Czw 11:26
Ostatni post: Clint Ruin
  Przeciwskazania dla medytacji nord 16 4 368 21 Gru 2010, Wto 19:52
Ostatni post: jack
  Terapia grupowa dla niepełnoletnich nieznana93 0 3 597 18 Paź 2010, Pon 21:30
Ostatni post: nieznana93
  terapia alkoholowa dla fobika slawomir 2 2 868 25 Sie 2010, Śro 12:52
Ostatni post: Mary Jane


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.