- MaturaToBzdura - Warszawa
#1
https://www.youtube.com/watch?v=ti2NQY4umAE

Cóż tu można powiedzieć. W większości są to osoby bardzo młode, nastolatkowie, raczej słabo się interesują tego typu sprawami. Myślę że swoje robi również i stres, mi jakby ktoś podjechał kamerą i zaczął zadawać pytania,to nawet jakby to był jakiś mały kanał na YT to pewnie zaczął bym się nad wszystkim bardzo zastanawiać i mógłbym czegoś nie wiedzieć, a jak byłem nastolatkiem to tym bardziej. Niby większości z tych rzeczy każdy praktycznie uczy się w szkole ale to się gdzieś później zapomina. Prędzej się na to odpowie na spokojnie, nawet przed nauczycielką i całą klasą niż przed kamerą.
Jak mi się przypomni jakie ja rzeczy zapominałem pod wpływem stresu będąc nastolatkiem, a i nawet na maturze mi się zdarzyło kilka ważnych i raczej dość prostych a na pewno nie trudnych rzeczy zapomnieć to łapie się za głowę.
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.