- Moralność każdego człowieka...
#1
Cześć . Od pewnego czasu mam takie jakby zaburzenia,zachwiania własnej osobowości,moralności czy też logicznego myślenia... np ( co jest dobre a co złe)
czesto występuje podczas podjęcia decyzji o błachych sprawach ,gdy sie dłużej nad tym zastanawiam ,co z reguły nie idzie na korzyść
.Nie wiem jak to sie bedzie rozwijać ,ale obawiam się ,że kiedyś moge zrobić coś glupiego przez to. Macie tak czasem ?
Odpisz
#2
zzz
Odpisz
#3
Głupoty to ja robię co i rusz  :Stan - Niezadowolony - Smuci się: chyba dopiero uczę się, że po każdej można iść dalej, po upadku wstać i tak dalej. Nie ma też chyba zła i dobra, są tylko odczucia każdej osoby subiektywne, co jest złe, co dobre. Możliwe, że idąc w to, co uważasz za złe, zadajesz sobie psychicznie ból lub nawet jest to objaw autodestrukcji. Robienie ała sobie jak cięcie żyletkami, by wraz z krwią upuścić trochę napięcia. Sądzę też, że opisujecie objaw, nie sam problem. A objawy mijają, a przynajmniej jest na to szansa  :Stan - Uśmiecha się: Tak, też miałam/mam, trochę podobnie, trochę inaczej.
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.