- Najbardziej znienawidzony człowiek świata?
#1
Niektórzy ludzie noszą przy sobie karteczkę ze zgodą na to, by ich narządy zostały w razie ich śmierci wykorzystane do transplantacji.
 
Też bym taką nosiła, gdyby można było zaznaczyć, że tak, ale tylko w przypadku gdyby biorcą miał być ten gościu poniżej.
 

 
Niesamowitym szacunkiem darzę Tommy'ego za niezłomną wolę walki, pomimo tych wszystkich potworności jakie mu fundują, niespotykanej chyba nigdzie na Zachodzie dyskryminacji wobec pojedynczej osoby, prześladowań ze strony policji, przeszukań mieszkania, nachodzenia w trakcie gdy spędza czas z dziećmi, pobić ze strony muzułmanów, obelg, oszczerstw, a nawet telewizji BBC próbującej nakłonić ludzi do kłamania na jego temat (którą to próbę nagrał i upublicznił), bana na facebooku i instagramie, paypallu... Teraz już nawet na youtube wyłączono mu wszystkie opcje, ale mimo to nie ustaje, nie daje się temu robactwu, wychodzi na ulicę, startuje w wyborach do parlamentu EU, kupuje autobus w którym urządzi swoje własne medium, telewizję uliczną, by nie być zależnym od absurdalnych decyzji platform internetowych.
Wielkie brawa i bierzcie przykład jak się nie poddawać.
Odpisz
#2
Pytanie, czy on sam chciałby otrzymać narząd od polskiej emigrantki.
Odpisz
#3
Cóż, każdy z nas jest potencjalnym dawcą, chyba że za życia nie wyrazimy na to zgody i wszystkie te plakietki "jestem dawcą" itepe itede są bzdurne   :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#4
Znienawidzony? To tylko maleńki ostracyzm. Tymczasem chodzili po ziemi tacy, których zamordowano, włączając w to całe ich rodziny. Sama nienawiść jest niczym, a powiem wręcz, że czymś absolutnie normalnym. Tyle psów ujada na inne psy, bo coś im się nie podoba. Człowiek wcale nie jest oderwanym od ziemi dzieckiem bogów. To tylko pył na wietrze.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis l1a1o1:
  • Onigirinori
Odpisz
#5
(04 Maj 2019, Sob 6:13)Szary napisał(a): Pytanie, czy on sam chciałby otrzymać narząd od polskiej emigrantki.

Wielokrotnie zwracał się do Polaków w UK aby przyłączyli się do niego. Dlaczego miałby mieć coś przeciw? On nie jest rasistą, wręcz przeciwnie, walczy z rasizmem w kulturze muzułmańskiej.
Odpisz
#6
Tutaj artykuł o tej akcji z lutego, obnażającej zakłamanie BBC

"Tommy Robinson, brytyjski aktywista skrajnej prawicy i przeciwnik islamizacji, upublicznił dokument, w którym podważył wiarygodność reporterskiego programu BBC Panorama. Dwa dni później jego konta na Facebooku i Instagramie zostały usunięte.

W filmie dokumentalnym, nazwanym od tytułu programu BBC – #Panodrama, Robinson uderza w dwie organizacje – w skrajnie lewicową, antyfaszystowską organizację „Hope not Hate” i w reporterów programu BBC „Panorama”, a konkretnie w Johna Sweeney’a. Dokument oskarża obie organizacje o współpracę łamiącą zasady bezstronności oraz nagonkę na niego i jego współpracowników w celu wykreowania „filmu dokumentalnego”, który ma zniszczyć Robinsona.

Robinson zarzuca „Hope not Hate”, że w ramach współpracy z BBC nad materiałem, groziła więzieniem i szantażowała jego byłych współpracowników, by obciążyli go w filmie. Jeżeli tutaj oskarżenia opierają się jedynie na zeznaniach byłych współpracowników Robinsona, to już w przypadku reportera BBC mamy do czynienia z materiałem dowodowym.

Sweeney został nagrany z ukrycia przez byłą współpracownicę Tommy’ego Robinsona, Lucy Brown, namawianą do opowiedzenia o brytyjskim aktywiście przed kamerą. Na spotkaniu z nią reporter sugerował, co powinna powiedzieć i co zostanie wyemitowane w dokumencie na temat Robinsona.

Dwa dni później Facebook i Instagram zlikwidowały konta Tommy’ego Robinsona, gdzie udostępniony film miał już milion wyświetleń."https://euroislam.pl/tommy-robinson-kont...i-giganci/
Odpisz
#7
Jak tak dalej będzie walczył z nimi to w końcu popełni samobójstwo, albo przydarzy mu się wypadek.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Strachliwy:
  • dziewczyna z naprzeciwka
Odpisz
#8
(14 Maj 2019, Wto 12:24)Strachliwy napisał(a): Jak tak dalej będzie walczył z nimi to w końcu popełni samobójstwo, albo przydarzy mu się wypadek.

Też się tego obawiam   :Stan - Niezadowolony - Smuci się:
Odpisz
#9
He he he, na krawacie się powiesi, jak taki jeden... Nie ma to jak wolność przekonań i władza ludu.
Odpisz
#10
"Żeby pozbawić kogoś możliwości działania w sferze publicznej, zabierania głosu oraz prawa do obrony, nie trzeba wcale wyroków skazujących, wystarczy decyzja właścicieli prywatnych firm. To one dziś decydują o tym, kto może, a kto nie może działać w przestrzeni publicznej. Regulamin Facebooka staje się ważniejszy niż konstytucyjne gwarancje praw obywatelskich. W naszym wspólnym interesie leży, żeby prawo do wypowiadania się mógł odbierać tylko sąd prawomocnym wyrokiem.

Każdemu bowiem przysługuje prawo do obrony i korzystania z zasady domniemania niewinności. Niezależnie od tego, czy ktoś jest zwolennikiem tez stawianych przez Robinsona, czy też zaciekłym jego przeciwnikiem, powinien stanąć w obronie naszego wspólnego dobra – wolności wypowiedzi.

Historia Tommiego Robinsona pokazuje, że wolność słowa i swoboda działalności publicznej w erze cyfrowej jest zagrożona. Ten konserwatywny aktywista jest od lat nękany przez państwo i korporacje medialne. Cel jest jeden – doprowadzić do śmierci cywilnej człowieka, którego poglądów nie podzielamy. Czy człowieka można wyłączyć, tak jak wyłącza się komputer?

Tommy Robinson, założyciel English Defence League, od dłuższego czasu zajmuje się dziennikarstwem obywatelskim. Nagłaśnia przypadki przestępstw, których sprawcami zwykle są muzułmańscy mężczyźni. Oddaje głos ich ofiarom. Utrudnia tuszowanie i ukrywanie przed opinią publiczną gwałtów i brutalnych napadów. Odrzuca poprawność polityczną, otwarcie krytykując procesy islamizacyjne na Wyspach.

Po nieudanych (przynajmniej na razie) próbach wsadzenia go do więzienia, otwartą walkę z aktywistą próbują stoczyć medialni giganci. Konto Robinsona na stałe zniknęło z Facebooka oraz Twittera, co pozbawiło go możliwości zabierania głosu we własnej obronie oraz w ogóle działania w sferze publicznej. Pretekstem do ocenzurowania, a następnie usunięcia Robinsona z debaty publicznej były oskarżenia o „mowę nienawiści” wobec muzułmanów. Medialni giganci nie przedstawili jednak żadnych konkretnych dowodów w tej sprawie.

Dziś debata publiczna bez mediów społecznościowych jest po prostu niemożliwa. Mało tego, Robinson został pozbawiony możliwości swobodnego zbierania funduszy na swoją działalność. Nie można przekazywać mu darowizn przez PayPal. Podobnie Youtube nie płaci mu za wyświetlane reklamy. Amazon wstrzymał dystrybucję jego książek. Decyzja ta zbiegła się z premierą filmu dokumentalnego na temat manipulacji BBC wymierzonych w Robinsona. Jednym słowem, ośrodki władzy (także tej medialnej) robią wszystko, żeby zamknąć mu usta i wygasić jego publiczną aktywność.

Pamiętam jak Robinson, podpisując swoją książkę, napisał: „Respect to Poland”."

https://euroislam.pl/skazany-bez-wyroku/
Odpisz
#11
A ten kolejny.
Z tym, że jemu bym żadnego narządu nie oddała, no może macicę, ale jako że nienawidzi kobiet to raczej by tego gestu nie docenił.

Odpisz
#12
Żona saudyjskiego dysydenta wspiera Tommy’ego Robinsona

https://euroislam.pl/zona-saudyjskiego-d...robinsona/
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polacy jednym z najuczciwszych narodów świata dziewczyna z naprzeciwka 1 131 28 Cze 2019, Pią 8:32
Ostatni post: Mike
  Chrześcijanie najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie dziewczyna z naprzeciwka 0 73 05 Cze 2019, Śro 14:00
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Rekord świata w liczbie osób przebranych za anioły dziewczyna z naprzeciwka 0 81 26 Lis 2018, Pon 12:19
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.