- Najgosze wspomnienia
#1
Literówka wzorem analogicznego wątku xD

Sorry za wypływ dołujących postów, ale potem przed terapią sobie je przeanalizuję i będę wiedziała z czym jeszcze się nie uporałam. Jeśli ktoś chciałby z siebie wyrzucić złe wspomnienia, można to zrobić tu.
Let's begin.

"Postaraj się o tym zapomnieć. Zawsze mialem cię za koleżankę"
"To koniec"
(Tu streszczenie miesięcznych rozmów i mojego miotania się przekształciłam w cytat) "Wiem, ze ci się podobam. Przez twoje problemy emocjonalne jesteś skreślona, ale mogę cię pukać póki sobie kogoś nie znajdę. Przez ten cały czas będę podbijać do koleżanki, do której mam słabość, mam tez konto na tinderze. Nasze pierwsze spotkanie trwałoby dwie godziny, moglibyśmy sie tylko poprzytulać, żebyś się oswoiła, dla rozluźnienia mielibyśmy wino. Potem wpadałbym do ciebie w przerwach między zajęciami. Tak, będziemy to robić u ciebie w akademiku, bo ja mieszkam z rodzicami. Widzę, ze się miotasz, ale to twoja decyzja. Nie ma mowy o żadnych spacerach, wspólnych wyjściach. Co najwyżej na Greja do kina. Inne formy spędzania czasu służą budowaniu więzi, czego nie chcemy". Ta osoba odegrała mega znaczenie w moim wychodzeniu do ludzi, po tej propozycji, zerwaniu znajomości stwierdziłam, ze nie dam sobie rady i muszę iść do psychiatry.

Momenty: praktycznie każdy płacz mamy, a mogłabym je policzyć na palcach, rozpłakanie się na lekcji plastyki po tym, jak nikt nie zareagował na nabijanie się ze mnie typków z innej klasy, rozpinanie mojej długiej spódnicy podczas apelu przez bździągwy z innej klasy, złapanie jej za rękę i bezczelne pytanie "co?!", pierwsze i chyba jedyne rozpłakanie sie u psychiatry, lorafenowa faza, uczucie "muszę się pociąć", próby samobójcze, chęć ucieczki... od wszystkiego, jego łzy, uświadomienie sobie, ze zjebalam dwuletnią znajomość, uświadomienie sobie kilkukrotnie!!! ze zjebalam kolejne znajomości, uczucie szaleństwa, szukanie miejsca na dokonanie żywota. Więcej wspomnień nie pamiętam, wszystkich serdecznie żałuję xD
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.