- Nasza wspólna opowieść - twórzmy ją tu. :)
#1
Proponuję żebyśmy tworzyli w tym wątku opowieść. Niech każdy dopisuje przynajmniej po dwa-trzy zdania - ale może być dowolnie dużo! Zobaczymy, do czego może prowadzić nasza inwencja!   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:

No to ja zacznę:

Pewnego pochmurnego ranka, o tej porze gdy świt się jeszcze nie skończył a prawdziwy dzień się jeszcze nie zaczął, w niewielkiej mieścinie, której nazwy dzisiaj nie pomnę, zbudził się onego dnia pewien młodzieniec. Jan mu było na imię, a dała mu je jego matka rodzona po szczęśliwych choć bolesnych narodzinach jego.

Pustka, zewsząd go otaczająca, przenikała jego umysł, wsączała się w niego jak trucizna. Nie mógł początkowo zebrać myśli. Wkrótce jednak, oprzytomniawszy stopniowo i przypomniawszy sobie straszliwe wydarzenia poprzedniego dnia, zupełnie się rozbudził i do świadomości rozpaczą przepełnionej powrócił. (...)
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piszecie wiersze? Nasza twórczość... :) Fanka_Franco 296 50 682 20 Wrz 2018, Czw 14:40
Ostatni post: smuteczek


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.