- Neurobiologia uzależnień
#1
Wykład dr Wojciecha Glaca, enjoy <3

https://uploadfile.pl/pokaz/1702335---ipno.html

Nie wiem, czy player będzie działał dobrze, ale próbowałam opcję z pobieraniem i po pobraniu pliku, całkiem ładnie wszystko działa.


[Obrazek: gvmwQYo.png]

[Obrazek: O7O7pHA.png]

[Obrazek: 5EIfOsC.png]

[Obrazek: vo1dKps.png]Niestety nie uda mi się wstawić wszystkich slajdów, bo jest tu chyba limit obrazków w poście. Mogłabym je ewentualnie wstawić w postach niżej, jak ktoś byłby zainteresowany. ^_^
[-] 3 użytkowników polubił(o) wpis KA_☕☕☕_WA:
  • Ninkka, Żółwik, youthless
Odpisz
#2
A propos 4. minuty: nie nauczyłem się jeździć na rowerze na tyle dobrze, żeby nie myśleć o samej czynności jeżdżenia. To jest zbyt skomplikowane dla mojego móżdżku.   :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Żółwik:
  • KA_☕☕☕_WA
Odpisz
#3
(09 Kwi 2019, Wto 20:22)Żółwik napisał(a): A propos 4. minuty: nie nauczyłem się jeździć na rowerze na tyle dobrze, żeby nie myśleć o samej czynności jeżdżenia. To jest zbyt skomplikowane dla mojego móżdżku.   :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
Ja też. x) Podobno m.in. jest to cechą charakterystyczną w zaburzeniach spektrum autyzmu.   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

I mam tak samo z jazdą samochodem - nie jestem w stanie przerzucić się na automatyzmy. Może kiedyś mi się uda, ale wchodzi mu to o wiele trudniej niż innym osobom.   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#4
Wow, świetny był ten wykład. Dowiedziałam się wielu rzeczy które mnie nurtowały.   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
@"Ketina" jakbyś miała więcej, to dawaj więcej.   :Stan - Zadowolony:
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.