- Nielegalni imigranci przybywają do Wielkiej Brytanii ciężarówkami
#1
"Znacznie więcej nielegalnych imigrantów przybywa do Wielkiej Brytanii ciężarówkami niż na łodziach, powiedziała przewodnicząca związku zawodowego pracowników urzędu imigracyjnego, Lucy Moreton. Chociaż uwagę mediów przyciągają imigranci przypływający na łodziach – bo łatwo ich sfilmować – to liczby nie są wielkie, w grudniu przybyło w ten sposób 129 osób. Natomiast ciężarówkami przyjechało od roku 2017 co najmniej 1800 osób – bo tyle udało się zidentyfikować – ale realna liczba jest na pewno dużo większa.

W piątek kierowca ciężarówki, w której ukrywało się pięciu imigrantów, sfilmował ich, jak z niej wysiadali i rzucali szklane butelki na jezdnię – wszyscy zostali następnie zatrzymani przez służby imigracyjne. Śledztwo dziennikarskie prowadzone przez BBC odkryło, że imigranci dostają się do ciężarówek już nie tylko w Calais, ale w różnych europejskich portach, skąd samochody płyną promami do Wielkiej Brytanii."

https://euroislam.pl/nielegalni-imigranc...zarowkami/
Odpisz
#2
Pewnie czarni udają węgiel, bo niedawno zamknęli ostatnią kopalnię w UK i trzeba importować.
[-] 3 użytkowników polubił(o) wpis chory na nieśmiałość:
  • dziewczyna z naprzeciwka, Szary, Sparkle
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dochód podstawowy w Wielkiej Brytanii? dziewczyna z naprzeciwka 0 43 13 Maj 2019, Pon 17:41
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Obrzezanie w Wielkiej Brytanii dziewczyna z naprzeciwka 0 32 13 Maj 2019, Pon 12:20
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.