- Niepoukładana...
#1
(Myślę , że to ktoś może przeczytać z mych znanych mi osób-chodzi o te wszystkie rzeczy co ja na tym forum piszę. ) Ja myślę trochę że jestem nie poukładaną osobą. Jak np. jadę do kościoła rano w Niedzielę to przed wyjazdem zawszę się jakoś spieszę(niby wstanę godzinę przed wyjazdem) albo coś nie zdążę zrobić Myślę że jestem nie poukładana . W szkolnych , rzeczach też tak raczej mam za coś się zabiorę zawsze za późno ,sytuacja minie , pewnej rzeczy nie zrobię, zadania itp. Później po fakcie bardzo ale bardzo żałuję że tego nie zrobiłam .Rano przeważnie jak idę do szkoły to jak wychodzę z domu to coś czasem mi się przypomni że miałam wsiąść do szkoły jakąś rzecz. Przeważnie się nie mogę się nie wiem jak to napisać zdążyć wybrać się do szkoły. Myślę że to mogą przeczytać ktoś znajomy-(nauczyciele czy ktoś tam)bo ktoś na tym forum gdy nadmieniałam o czym jakimś to napisał już nie pamiętam jak dokładnie że to jest mało prawdo podobnie a ja to przemyślałam i stwierdziłam że to jest bardzo ale to bardzo prawdopodobne bo od razu jak się napisze hasło fobia społeczna wyrażenie bardzo ale bardzo ogólnie powiedziane to od razu widać te forum TAK MYŚLĘ)Jak idę do szkoły to biegnę żeby zdążyć na autobus nikt mnie nie widzi bo to jest drużka drzewa na uboczu .Jak mam się czegoś nauczyć to przeważnie na ostatnią chwilę.
  :Stan - Niezadowolony - Przewraca oczami:   :Stan - Niezadowolony - Przewraca oczami:   :Stan - Niezadowolony - Przewraca oczami:
Odpisz
#2
Utrafiłaś w samo sedno. Ludzie ze złożoną psychiką często mają problemy, które owocują właśnie takim niepoukładaniem

http://love-in-rain.blogspot.com/2012/11...i-jak.html
Odpisz
#3
Nie wiem,czy Cię to pocieszy, ale ja również nie mogę z niczym zdążyć. Oprócz tego potrafię pójść na wf bez stroju na wf, przyjść na umówione spotkanie o godzinę za wcześnie lub za późno lub dotrzeć w zupełnie inne miejsce   :Stan - Uśmiecha się: Moi wyjazdowi współlokatorzy często mają do mnie pretensje o niezgaszone światło w łazience.
Odpisz
#4
Plany, cuda-wianki, dziw-metody... a trzeba "po prostu" poukładać się. a nie trenować z notesem w ręku. Jak sie dobrze czuję, to nie mam problemów typu "nie zdążyłem na autobus"...   :Stan - Niezadowolony - Smuci się:

Zresztą, nie to żeby nikt nie używał organizerów, notatników, przypominaczy w smartfonie, kalendarzy elektronicznych i na czerpanym papierze, ale rozbrajające jest unoszenie tego do rangi sztuki, wiedzy tajemnje operacji porównywalnej swoim skomplikowaniem do lotu na Marsa i z powrotem.   :Stan - Uśmiecha się:
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.