- Nietypowy test matryc Ravena z odpowiedziami
#1
To taka bardziej zaawansowana zabawka niż typowy test Ravena, ale przybliża nam nieco jak wygląda prawdziwe badanie. Ten prezentowany przede mnie złożony jest z 39 pytań, a czas na udzielenie odpowiedzi wynosi 40 minut na cały test.
Te wykorzystywane podczas rekrutacji np. do policji (tzw. MultiSelect) lub w gabinetach psychologicznych do oceny poziomu inteligencji zawierają więcej pytań o różnym stopniu trudności:
"TMS-K składa się z 60 zadań ułożonych w 5 serii (A, B, C, D, E), po 12 zadań każda. Zadania mają postać niepełnych wzorów (matryc), a osoba badana ma dobrać brakujący fragment spośród podanych." https://www.practest.com.pl/tms-k-test-m...-klasyczna

Link do testu: http://www.iqtest.dk/main.swf

Rozwiązanie testu jest w języku angielskim. Nie ma sensu żebym wklejał osobno linki z odpowiedziami, gdyż na kanale znajduje się playlista z której można wygodnie korzystać:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...fm8kas52xh
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [ZABAWA] MBTI - test osobowości Placebo 91 4 321 12 Lut 2019, Wto 22:34
Ostatni post: l1a1o1
  [ZABAWA] Test inteligencji emocjonalnej Golemana stap!inesekend 88 19 347 01 Lis 2017, Śro 0:09
Ostatni post: Caveman27
  Enneagram - test. UpsyDaisy 239 50 976 11 Kwi 2016, Pon 21:29
Ostatni post: Jarek74


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.