- Nieumiejętność nawiązywania kontaktów
#76
To chyba staje się normą, nie tylko u fobików ale ogólnie, często to widzę u kobiet, że jak faceta mają, to ograniczają swoje kontakty towarzyskie, bo facet staje się centrum ich świata.

Szczerze mówiąc ja mam podobnie, od kiedy mam faceta to już nie mam presji na jakieś towarzyskie kontakty, nie szukam już kompulsywnie koleżanek w internecie (i tak z tego nic nie wynikało, bo baby mają nie wiadomo jakie oczekiwania, podczas gdy same g... oferują towarzysko, nie są skłonne do kompromisów, są roszczeniowe i wymagające perfekcji, wszystko ma być tak jak się jaśnie pani wymarzyło, nie są w ogóle elastyczne jeśli chodzi o poznawanie nowych osób i dawanie im przestrzeni na ekspresję ich własnej osobowości).
Crows fly black
Odpisz
#77
(23 Wrz 2018, Nie 11:54)Kra_Kra napisał(a): baby mają nie wiadomo jakie oczekiwania, podczas gdy same g... oferują towarzysko, nie są skłonne do kompromisów, są roszczeniowe i wymagające perfekcji, wszystko ma być tak jak się jaśnie pani wymarzyło, nie są w ogóle elastyczne jeśli chodzi o poznawanie nowych osób i dawanie im przestrzeni na ekspresję ich własnej osobowości
Som złe. xD
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.