- Nowy regulamin You Tube
#1
Tak jak w tytule. Multum kont ma zostać zbanowana oraz ma zostać usuniętych tysiące filmów.


https://www.wprost.pl/technologie/102237...wisci.html

Mają jeszcze bardziej walczyć z mową nienawiści, dyskryminacją oraz neonazizmem, oraz innymi ekstremizmami. Mają być też zwalczane filmy z niektórymi teoriami spiskowymi, jak te anty szczepionkowe czy o płaskiej ziemi. Generalnie te treści które moderatorzy i algorytmy uznają za szkodliwe, ogłupiające i dezinformujące.
Coś tak czuje że w praktyce będzie to słabo wyglądać. Algorytmy będą co chwile się mylić, moderatorzy będą rozstrzygać sytuacje sporne wedle własnego uznania, poglądów oraz tzw wytycznych. Nawet jak się trafi moderator o innych poglądach, jakiś w miarę umiarkowany, wypośrodkowany to i tak ma nad sobą określone wytyczne które są bardziej ideologiczne i stronnicze przynajmniej w części sytuacji. Nie mowie tu rzecz jasna o treściach typowo neonazistowskich tak że aż oczywistych.
Odpisz
#2
Jak zapytasz kogoś, gdzie zobaczył film o płaskiej ziemi albo szczepionkach to odpowie ogólnie - na youtubie
Jak zapytasz dziecko gdzie ogląda streamera który nadużywa alkoholu na wizji i odwala jakieś patologie to odpowie - na youtubie
Jak zapytasz osobę w szpitalu kto zaproponował Ci takie odżywianie to odpowie - infuencerka z youtuba

Ja się im trochę nie dziwię. Przerzucanie winy na servis jest wygodne, bo łatwiej wysłać pismo do spółki niż ścigać randomowych karaluchów po świecie z pałką w ręku. Youtube to duża firma z dużymi kontraktami i wielomilionowymi sponsoringami i nie chcą sobie pozwolić na złą renomę.

A nadużycia będą. Nawet jak słusznie kogoś zbanują to i tak będzie krzyczał że go komuniści chcą uciszyć.

Np. są kanały, które omawiają dane teorie spiskowe oraz kanały, które namawiają do wierzenia w dane teorie spiskowe. Ciężko jest określić w tylu przypadkach kanałów który akurat jest do kasacji czy demonetyzacji a który nie.
Odpisz
#3
płaska ziemia to w zasadzie mit, z szczepionkami to akurat mają rację.
Odpisz
#4
(06 Cze 2019, Czw 19:53)Mike napisał(a): płaska ziemia to w zasadzie mit, z szczepionkami to akurat mają rację.

Mają rację żę banują czy że mają rację antyszczepionkowcy?
Odpisz
#5
Z jednej strony fajnie, że skończy się to szaleństwo z płaskoziemcami, ALE –

Były takie czasy, kiedy ludzie nie wiedzieli o istnieniu bakterii. Pewien lekarz zauważył, że kiedy obchód w szpitalu rozpoczyna się od sali ze zmarłymi, a następnie przechodzi do sali z noworodkami, umierało ich znacznie więcej. Próbował przekonać kolegów, aby przed wizytacją u nowo narodzonych myli ręce, ale został wyśmiany i uznany za niespełna rozumu. Jego kariera została zrujnowana.

Co chwilę odkrywane są nowe fakty na temat świata, które wcześniej uznano by za absurd. Jak można zabraniać ludziom spekulowania i wyrażania swojego zdania, niezgodnego z oficjalnie panującą wizją świata? I kto będzie to ustalał? A co z bogami, przecież to też fake news. Chyba, że szanowny zarząd youtube'a uzna, że jednak jakiś jest i wtedy wszystko co ateistyczne musiałoby polecieć jako fake news, plus wszystko co propaguje pozostałe religie.
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis dziewczyna z naprzeciwka:
  • Szary, Niered
Odpisz
#6
(06 Cze 2019, Czw 19:56)Shiro napisał(a): Mają rację żę banują czy że mają rację antyszczepionkowcy?
Niech banują, w ten sposób kończy się wolność słowa, krok po kroku. Nie ma czegoś takiego jak antyszczepiomnkowcy, to termin wymyślony przez media i farmaceutyczni, którzy zarabiają grubą kasę na aplikowaniu czegoś co nie działa ani nie jest bezpieczne.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Mike:
  • Niered
Odpisz
#7
(07 Cze 2019, Pią 6:18)Mike napisał(a):
(06 Cze 2019, Czw 19:56)Shiro napisał(a): Mają rację żę banują czy że mają rację antyszczepionkowcy?
Niech banują, w ten sposób kończy się wolność słowa, krok po kroku. Nie ma czegoś takiego jak antyszczepiomnkowcy, to termin wymyślony przez media i farmaceutyczni, którzy zarabiają grubą kasę na aplikowaniu czegoś co nie działa ani nie jest bezpieczne.

Moja siostra ma tytuł doktorski z dziedziny edukacji wczesnoszkolnej. Pracuje z dziećmi z zaburzeniami rozwoju. Własne dziecko zaszczepiła. Jest zdrowe bo szczepienie było wykonane w bezpiecznym otoczeniu. Za to co raz częściej przychodzą do niej dzieci z plagami egipskimi. Procent rodziców, którzy nie szczepili swoich dzieci wzrósł u niej w tragicznym tempie. Każdy z rodziców żałował decyzji.

Nie można burzyć autorytetu lekarskiego dla samej wolności słowa. Nawet jeżeli wcześniej zdarzały się nadużycia nauki przez korporacje farmaceutyczne.

Według niej nowoczesne szczepionki nie mają w sobie rtęci i nie powodują autyzmu. Bo to chyba najczęstsze argumenty.

Wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się epidemia

Wyrównywała poziom rozwoju dzieci, które nawet jednego słowa nie potrafiły ułożyć a składanie zdań jest dla nich nielogiczne. Widziałem procesy od początku do końca więc nie podważę jej braku wiedzy i umiejętności. Jej moralności tym bardziej

Tak poza tym te dzieci autystyczne mają złoty umysł tylko potrzeba im odpowiedniej opieki i zrozumienia. Ich specyficzne pasje oraz umiejętność matematyki są niepojęte, albo przynajmniej na moim poziomie a mają mniej niż 10 lat.

Tylko nie mówcie że moja rodzina robi dla jaszczuroludzi pls XD

Nie niszczcie dorobku naukowego ludzi, którzy poświęcili całe swoje życie na pomaganiu innym jakimiś skrajnymi emocjami napisanymi, byleby tylko być antysystemowy.

Dzieci autystycznych nie jest więcej. Po prostu diagnoza jest bardziej dokładna jak i sama świadomość rodziców o chorobie. To wszystko dzięki wspólnej pracy wszystkich naukowców w tej dziedzinie i nie hamujmy rozwoju, bo może być jeszcze lepiej.

U dzieci szczepionych zdarzają się choroby egzotyczne. U tych nieszczepionych to już pod mityczne podchodzą. Dawno wykreślone z chorób w obiegu i siostra autentycznie musiała brać wiedzę z podręczników historycznych

Wierzę 10 latom studiów mojej siostry a nie bólu ze straty dziecka poprzez źle wykonane szczepienie. Jakkolwiek bym nie ubolewał nad śmiercią dziecka.

https://www.youtube.com/watch?v=SLQugjhcAfA
Odpisz
#8
O lekarzach nie będziemy pisać bo tylko się pokłócimy, mam dla nich taki sam szacunek jak do pedofili - żaden. Im dalej jestem od nich tym lepiej.
Odpisz
#9
(07 Cze 2019, Pią 7:03)Mike napisał(a): O lekarzach nie będziemy pisać bo tylko się pokłócimy, mam dla nich taki sam szacunek jak do pedofili - żaden. Im dalej jestem od nich tym lepiej.
XDD

Lekarze na równi z pedofilami, bosz... Jak Ci się stanie coś poważnego i będziesz wył z bólu to zobaczymy, jak daleko od nich będziesz chciał być.
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis vesanya:
  • GoodbyeKitty, Szary
Odpisz
#10
Proszę medal za cierpliwość
Odpisz
#11
(07 Cze 2019, Pią 9:09)Shiro napisał(a): Proszę medal za cierpliwość
Łap :Ikony wygryw medal:
Odpisz
#12
XDD

Lekarze na równi z pedofilami, bosz... Jak Ci się stanie coś poważnego i będziesz wył z bólu to zobaczymy, jak daleko od nich będziesz chciał być.[/quote]

Wtedty lekarz mi powie że sobie wmawiam i nie będę następnego dnia już żył, tak jak było z moim ojcem. Lekarze są interesowni, dopóki mogą zarobić.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Mike:
  • Niered
Odpisz
#13
Wierzę 10 latom studiów mojej siostry a nie bólu ze straty dziecka poprzez źle wykonane szczepienie. Jakkolwiek bym nie ubolewał nad śmiercią dziecka.


Zmień przekaz na Twój i nie siej dezinformacji nie wiem już jak mam cokolwiek powiedzieć aby nikogo nie urazić albo sprowadzić na ziemię
Odpisz
#14
(07 Cze 2019, Pią 9:58)Mike napisał(a): Wtedty lekarz mi powie że sobie wmawiam i nie będę następnego dnia już żył, tak jak było z moim ojcem. Lekarze są interesowni, dopóki mogą zarobić.
Lekarze są różni. To bardzo przykre, że Twój ojciec trafił na nieodpowiedniego.
Odpisz
#15
Mojego tatę lekarze uratowali.

Ciekawe czy mi jutub skasuje blakmetale. xP
Odpisz
#16
Jak ktoś umrze to wina lekarza, jak pacjent przeżyje to dzięki Bogu. Typowo.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis evergreen:
  • Szary
Odpisz
#17
Swojo droga mój ojciec też jest anty na lekarzy, bolało go ale nie chciał pójść, w końcu skończyło się na tym, że zabrała go karetka. xP Jego kozaczenie skończyło się w momencie, w którym stracił przytomność. xD
Odpisz
#18
Tragedia była czynnikiem ludzkim. Nauka jest neutralna, tylko trzeba pilnować aby służyła ludziom a nie przemysłowi.

Ceny za niektóre leki są absurdalne. Wiem, że to nie zrobienie kanapki ale tutaj ludzie mają rację. Dorobek medyczny powinien być charytatywny i zarabiać na samo utrzymanie siebie i kontynuacje badań a nie ustawiać się do końca życia.

Już pomijam że medycyna wracza w fazę moralności oraz ingerencji w inżynierie biologiczną. Trzeba ludziom zapewnić, że będzie wszystko w imię dobra zwykłych ludzi.
Odpisz
#19
Nie wiem, który lekarz będzie dobrze wykonywał swoją pracę charytatywnie.
Odpisz
#20
Samo utrzymanie to nie miała być pensja z biedronki   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

To oczywiste, że ktoś wykonujący taką pracę nie może się zastanawiać co do gara włożyć i spędzić wakacje gdzie tylko zechce.

Chodzi o łapczywość firm monopolizujących rynek i zatrzymujących inne metody leczenie ze względu na zysk. I tu też nie mówię o alternatywnym wstrzykiwaniu sobie witaminy C do serca

Jak ludzie przestają wierzyć lekarzom to przestają wierzyć nauce
Jak ludzie przestają wierzyć sądownictwu to przestają wierzyć w państwo

To są mega delikatne resorsty, które należy znowelizować

Dlatego uważam, że problem ustawy 447 nie jest problemem między Izraelem a Polską a między Polakami a polskim wymiarem sprawiedliwości. Ludzie nie mają przekonania, że rząd stanie po stronie Polaków i dlatego wysuwa się wnioski, że rządem rządzą Żydzi itd.

Dopóki reperacje wojenne nie zostaną jasno wyjaśnione to będą się pojawiać oskarżenia każdego przez każdego.

Żydzi zostawili u nas sporo swojego majątku i nie mam do tego wątpliwości ale zagrabiono nam więcej. Trzeba połączyć oba te procesy w całość i okej. Dostajemy od Niemców ileś tam i oddajemy 2/5 Izraelowi. Poza tym że Niemcy pompują już kasę poprzez dotacje unijne a niemieckie banki są w kryzysie, dlatego trzeba przesunąć negocjację bo nie możemy obciążać funduszu bez pokrycia

Rozliczenie się z przeszłością musi być pierwszym krokiem do jakiejś normalności.

A szybki rozwój medycyny jest konieczny między innymi dlatego, że nie mamy pewności co do życia po śmierci i odnalezienie sposobu na odnowę komórek w ludzkim ciele pozwoliło by przedłużyć nasze życia albo tak jak w Twoim przypadku @Mike pomóc naprawić tą niesprawiedliwość jaka spotkała Ciebie i Twoją rodzinę. Dopiero staramy się poznać naturę ludzką, okiełznać naturę i naukę i nieuniknione są błędy ludzkiej niewiedzy oraz ograniczonych umiejętności. Nie każdemu każę żyć wiecznie cieleśnie ale np. dla mnie byłaby to korzyść bo strach przed marnością paraliżuje mnie od środka. Nie mówiąc o ludziach, którzy przypadkiem giną w wypadkach samochodowych oraz innych incydentach. Wierzę jedynie w to, że da się stworzyć niebo na ziemi, ponieważ to natura jest zła i zwalcza siebie oraz dąży do degradacji i samozagłady. Medycyna może uratować nas przed cierpieniem i strachem. Tak wygląda moja wizja transhumanizmu, który jako pierwsze stawia dobro. Zaprzeczenie prawom rządzącym światem przez filozofów jest pierwszym krokiem do rozwoju. Rządzenie światem to nie musi być rozkradanie i niszczenie ziemi. Im więcej będziemy wiedzieć, tym większą opieką będziemy mogli dawać np. zwierzęta, które prędzej czy później muszą uzyskać prawo do życia jeśli znajdziemy alternatywę dla naturalnego mięsa.

Deus Ex Machina jest możliwa według mnie i konieczna. Przed nami były małpy. Za sobą musimy zostawić twór doskonalszy od nas samych a istota rzeczy przetrwa

Nazizm źle zinterpretował ideologię i stworzenie nadczłowieka upatrywał w zabijaniu słabszych i chorych. Ja chcę to zrobić w naprawianiu wad genetycznych aby każdy mógł cieszyć się szczęściem. Poznanie bardzo złożonej matematyki oraz programowania jest dla nas korzystne bo świat może być napisany kodem takim jak gra czy cokolwiek, tylko na Boskiej skali trudności. To nie jest zabawa w Boga tylko naturalna potrzeba poznania świata który nas otacza

Zamiast nienawidzić pedofilów nad życie wolę znaleźć błąd w ich mózgu i go naprawić.

Jeżeli nie obchodzi was los zwierząt na wyginięciu to pomyślcie o nas samych. Już raz w historii byliśmy na skraju wyginięcia i nie ma po co tego powtarzać a ogrom problemów cywilizacyjnych jest za duży. Bomb atomowych wystarczy aby wywalić ziemię z układu planetarnego i to nie są przelewki ani straszenie. Albo żyjemy wszyscy w zgodzie albo każdy z nas ginie. Na tym polega nierozłączność egoizmu z altruizmem

Zamiast uważać że "Bóg tak chciał" zacznijcie myśleć "Bóg dał mi wolną wolę bo mi w pełni ufa"

Jeżeli Bóg przygotowywuje nasze sumienie do nieba, to nie objawi się w żaden sposób bo byłoby zbyt opłacalne bycie dobrym. Być może chce żebyśmy sami do tego doszli

W Biblii również Bóg nie po to dał nam możliwość oswojenia zwierząt abyśmy wycinali połowę lasów tropikalnych dla zarobków. Jakkolwiek nie uważam wiary w Bóstwa za absurdalną to Biblia i inne księgi stanowią swego rodzaju kod, który może i bez sensu ale rozwiązałbym z fascynacji

Nasi przodkowie umierali za prawdę, honor i godność. Dlaczego nas obowiązek walki o dobro ma nie dotyczyć? Nie jesteśmy ani początkiem ani końcem
Odpisz
#21
(07 Cze 2019, Pią 10:04)Shiro napisał(a): Wierzę 10 latom studiów mojej siostry a nie bólu ze straty dziecka poprzez źle wykonane szczepienie. Jakkolwiek bym nie ubolewał nad śmiercią dziecka.


Zmień przekaz na Twój  i nie siej dezinformacji nie wiem już jak mam cokolwiek powiedzieć aby nikogo nie urazić albo sprowadzić na ziemię

Wierz, że każdy ma swój rozum a nie tylko Shiro ma. I to co mówi Shiro nie szkodzi, bo tak mówią w internecie, TV i goście którym płacą za wystawianie recept (chociaż nie wszyscy bo akurat lekarze rzadziej szczepią swoje dzieci)

Co do lekarzy, to historia mojego pradziadka może sugerować, że nie zawsze mają ochotę leczyć, pradziadkowi spuchla i posiniala ręka lekarz mówi, że trzeba ją obciąć. Babcia (córka) się nie zgodziła i wypisali go. Zajęła się nim sama w domu i opuchlizna zeszła,ręka po jakimś czasie nabrała normalnych kolorów. Często słychać  że ucinaliby wszystko na wyrost bo tak jest szybciej. Nie choruj omijaj szpitale
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis Niered:
  • dziewczyna z naprzeciwka, Mike
Odpisz
#22
(07 Cze 2019, Pią 12:26)Shiro napisał(a): Jak ludzie przestają wierzyć lekarzom to przestają wierzyć nauce
Selekcja naturalna.
Odpisz
#23
(07 Cze 2019, Pią 12:18)evergreen napisał(a): Nie wiem, który lekarz będzie dobrze wykonywał swoją pracę charytatywnie.
Dostają pensję i nie powinni działać przeciwko pacjentom lub ich skazywać na śmierć.
Odpisz
#24
Apropos selekcji naturalnej i wierze lekarzom.
https://www.focus.pl/artykul/10-najdluze...h-zwierzat
Wszystkie zwierzęta zawdzięczają swoją długowieczność opiece lekarskiej i pełnemu kalendarzowi szczepień.

Ludzie od dziecka smieciowe żarcie z emulgatorów, promieniowanie elektromagnetyczne, smog, szkodliwe substancje, szczepionki z pestycydem, dziesiątki innych szkodliwych czynników 
https://www.google.com/amp/s/xebola.word...nkach/amp/ niedługo normą będzie 50 lat z czego większość w fabryce. Selekcja naturalna
Wyrwać chwasta niech choruje albo zabrać emeryturę
Odpisz
#25
Gąbka, gąbka, jeżowiec. Zaawansowane te stworzonka.

Cytat:Ludzie od dziecka smieciowe żarcie z emulgatorów, promieniowanie elektromagnetyczne, smog, szkodliwe substancje, szczepionki z pestycydem, dziesiątki innych szkodliwych czynników
Za to kiedyś ludzie pili krystalicznie czystą wodę z górskich strumyczków, zajadali się wartościowymi roślinami, nie otaczali się szkodliwymi substancjami...wróć. W wodzie cholera, nie jest taka pyszna jak na reklamach mineralki. Warzywa były bliskie chwastom, a przedmioty codziennego użytku z materiałów szkodliwych + inhalowanie się paleniskami wewnątrz chat i inne smakowitości. Jesteśmy najmniej zanieczyszczeni od tysięcy lat, a nasza przeciętna długość życia rośnie.

Cytat:Wierz, że każdy ma swój rozum a nie tylko Shiro ma. I to co mówi Shiro nie szkodzi, bo tak mówią w internecie, TV i goście którym płacą za wystawianie recept
Wasi idole od czarnej magii zarabiają jeszcze lepiej. Książki, płatne spotkania, sklepy z magicznymi kamieniami i urządzeniami za tysiące złotych - interes życia na frajerach.

Krótki przegląd produktów ze sklepiku pana Zięby:

MIM2 - impulsator magnetyczny
Osobisty Miniaturowy Impulsator Magnetyczny MIM-2 jest niewielkim elektronicznym zespołem generatorów, który wytwarza pole magnetyczne niskiej częstotliwości i bardzo małej mocy o specyficznym kształcie impulsu – zbliżonym do impulsu w komórkach nerwowych. 
Stosując systematycznie impulsator MIM-2 odzyskujemy energię i siły witalne!
Cena: 400 zł

(Nie)słynny strukturyzator wody pitnej
Cena: 2500 zł (+mój ulubiony frazes o "krystalicznie czystej wodzie" w opisie)

TABLETKI Z WITAMINĄ C ZA 70 ZŁOTYCH (chytra baba z apteki czyhająca na ludzkie nieszczeście krzyczy sobie za to piątaka)

+jakieś inne suple, zapewne placebo, plus takie z długim skłądem pełnym regulatorów i chemikaliów, ale w tym przypadku o dziwo już nie są zabójcze, tylko życiodajne.
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.