- Opadające powieki
#1
Witam. Mam stwierdzoną nerwice lękowa, biorę leki od 2 miesięcy jest lepiej, ale mam duży problem w kontakcie z ludzmi tzn. Jak z kimś rozmawiam czuję że z nerwów opadają mi powieki i zaczynam się denerwować odwracam wzrok i robie jakieś dziwne miny. To się ciągnie już pare lat mam dość powoli. Poszedłem z tym problemem do lekarza, ale jak wspomniałem jedynie przestałem się przejmować błachymi problemami w pracy w domu, a te lęki w kontaktach z ludźmi zostały. Biorę na codzień Venlectine 150mg. Na początku brania leku było ok miałem 100 myśli na sekunde i nawet się nie zastanawiałem jak z kimś rozmawiałem że głupio wyglądam. Jest ktoś może kto może walczył z tym jak ja.
Odpisz
#2
Ja tak miałem było podejrzenie o miastemie gravis ale okazało się że to nie to.
Jakoś mi to samo z wiekiem przeszło, nie kojarzę żadnego leku który by to niwelował. Za to wiem że benzo i alkohol w moim przypadku tylko nasilały objawy.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Phobos:
  • cezar122
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.